Kids and Heroes
Love & Hate: Woody vybírá z repertoáru The Rocket Dogz
Marek Švamberg 21/02/2018 Love & Hate, Magazín

U The Rocket Dogz se všechno pomalu ale jistě chystá na páteční oslavu křtu nové desky Bad Blood, která proběhne kde jinde než na Sedmičce. Jak bude vypadat playlist, je prozatím ještě otázka, ale trochu napovědět by mohl Woodyho výběr jeho oblíbených písniček, které hrají, nebo naopak těch, které moc nemá rád. Původním záměrem nové rubriky měly být písničky napříč celou diskografií, ale vzhledem k onomu křtu není překvapivé, že výběr je takřka jen z nové desky.

 

Blood Moon Rising

První z oblíbených je určitě song Blood Moon Rising. Na každý naší desce je taková jedna skladba, která nějakým způsobem odkazuje k vlkodlačí tématice. Tady je to právě Blood Moon Rising, ale stejně jako u dalších písní z Bad Blood je to trochu jinak, než to vypadá. Blood Moon Rising je takovej nářez, co oslavuje naše kamarády a lidi, se kterejma se prostě cejtíš dobře, a víš, že jsou s tebou v dobrym i špatnym, zkrátka tu smečku, díky který nemusíme a ani nechceme o víkendech sedět doma. Když vyjde krvavej měsíc, tak je prostě nutný se urvat, a to bude právě v pátek! Let´s howl!

Let’s Talk About Sex

Můj oblíbenej song číslo 2 je rozhodně Let´s Talk About Sex. Rock´n´roll je pro mě od základu sprostá muzika, i ty největší vály z padesátek jsou vlastně o šoustání. Myslim, že Let´s Talk About Sex je přesně takovej flák, akorát upravenej pro spotřebitele z roku 2018. Je tam všechno, co potřebuješ. Klávesy, mentální porucha, holka v latexu a chlápek, co tajně miluje Bee Gees. Tuhle věc mam vážně moc rád. V pátek to zahrajem poprvé live. Jo a fakt to nemá nic společnýho se Salt-n-pepa, hehe.

Bad Boys

Třetí oblíbenej song je taky z nový desky a jmenuje se Bad Boys. Každá píseň z nový desky má nějakej reálnej základ, nebo důvod, proč vznikla, a to je pak podaný vypravěčskou formou s určitou dávkou nadsázky. Bad Boys hrajeme už nějakou dobu a kromě toho swingovýho rytmu mě baví přesně ten lyrickej twist. My jsme od prvního do posledního fakt strašně hodný kluci, a proto mi přijde vtipný, co se o sobě člověk z drbů dozví, tenhle song to ještě trochu přikořenil, hehe.

Everything What Makes Me Bad

Chtěl jsi vědět, jakej song hrajem a nemam ho rád? Rovnou ti řeknu, že songy, co nás nebaví, prostě nehrajem. Ale je fakt, že za těch deset let se párkrát stalo, že jsme něco hráli moc dlouho a už to prostě nemělo ten správnej náboj. Takovejch věcí je víc, třeba Everything What Makes Me Bad. S klipem z prvního křtu a refrénem Psychooo, psychooo. Už to prostě nemůžu ani slyšet a lidi to pořád chtěj… fakt hrozný, chacha.

Not Alright

No a poslední věc měla bejt taková, kterou mam rád, ale nehrajem ji. Ta je taky z nový desky a jmenuje se Not Alright. Nehrajem ji z toho důvodu, že jsme si to nechávali až po vydání Bad Blood. A ani tak neni úplně jistý, že si to někdy střihnem live, protože je to na Dogz fakt hodně pomalá věc, kterou si dokážu představit spíš akusticky v malym baru. Je to vlastně nejpomalejší skladba z Bad Blood a je to o lidech, který ti proplouvaj životem a v určitym věku se zaseknou a stanou se z nich zaprděný asociálové. Zkrátka se rozhodnou, že je čas bejt dospělej a veškerý srandě je konec. Pak se z tebe v jejich očích stává takovej blázen, kterej nedokáže dospět, a nejsi úplně v pořádku. Já osobně odmítám s takovejma lidma fungovat a radši budu divnej než izolovanej. Myslim si, že dělat srandu, blbnout a bejt sem tam zase malej, je nezbytný pro zdravý fungování člověka.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com