Kids and Heroes
Letošní BunchFest láká na kalifornské Get Dead a tuzemské Jet8, Skywalker nebo Just For Being
Danny 21/07/2015 Pozvánky

Fandové punku, rock’n’rollu a hardcore – pozor! V Brandýse nad Labem/Staré Boleslavi proběhne tuto sobotu 25.7.2015 pátý ročník akce jménem BUNCHFEST. Místní letní kino ovládnou na jeden den přední kapely zmíněných žánrů v čele s Get Dead z legendární americké stáje Fat Wreck Chords. Dále vystoupí nezastavitelní Prague Conspiracy, belgická hardcorepunk smečka Black Sheep a z nahrávacího studia, kde připravují novou desku, si do Boleslavi odskočí Jet8. Po několika letech se znovu vrací femme fatale punkrock Sour Bitch, které teď obráží pódia v mimořádně skvělé formě, premiérově se představí stále stoupající hardcore parta Skywalker a o rozhřešení se všem postarají úchylní rock’n’rolloví kazatelé The Unholy Preachers. Pozornosti by nemělo ujít ani vystoupení v současnosti nejlepší domácí punkrock sebranky Just For Being. Celou akci zahájí též punkrockoví Až Naprší a Uschne.

V průběhu odpoledne proběhnou otevřené SK8 závody (ollie contest a game of skate) a na místě bude i možnost zapůjčení longboardů.

Na své si přijdou i milovníci piva, protože točit jich bude hned několik druhů, včetně pivních speciálů.

BUNCHFEST 2015

25.7.02015
start 14:00

vstupné do 17h 150 Kč, po 17h 200 Kč
Letní kino Houštka, Brandýs nad Labem/Stará Boleslav

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com