Kids and Heroes
Letos naposledy! Vánoční mejdany Kids and Heroes Xmas se loučí
Redakce 04/12/2019 Pozvánky

Všechno jednou končí a zůstanou super zážitky a vzpomínky! Už někdy od roku 2007 se budovala tradice vánočních koncertů, kterou si následně náš magazín vzal za svou a společně jsme prožili řadu neopakovatelných mejdanů, ať už v Praze nebo třeba Plzni, Olomouci, Brně, Bratislavě a dalších městech.

Akce vždy byly hlavně o okruhu spřátelených kapel, ale nejednou jsme přitáhli na hlavní pražský koncert i zahraniční legendy, jako třeba Evil Conduct, Klasse Kriminale nebo The Last Resort. No a afterpárty byla už léta v režii „the one and only“ Jendy Peterky. Tomu všemu bude ale letos konec, takže se přijďte rozloučit!

Letos vánoční punkrockový cirkus zavítá do Prahy, Plzně a Brna. Vedle matadorů akce, kterými jsou The Fialky (aktuálně připravující publikum na svou novou řadovku, která vyjde v únoru) a Nežfaleš se dále v Praze představí letos velmi aktivní Houba (živě zazní půlka její skvělé letošní desky), čím dál tím populárnější brněnsko-pražská Supertesla, kabaret punk Baby Secondhand Bárta ze Starých Pušek a na závěr ostravští Copycats, nový projekt, za kterým stojí kluci z Degradace s Johankou za mikrofonem. Po půlnoci samozřejmě roztočí gramce DJ Jenda Peterka. Pojďme si to letos naposledy udělat hezké!

POSLEDNÍ KIDS AND HEROES XMAS!
 6. 12. Plzeň – Divadlo pod lampou (The Fialky, Nežfaleš, Baby Secondhand)
www.facebook.com/events/556271395120891/
 7. 12. Praha – Storm (The Fialky, Nežfaleš, Baby Secondhand, Houba, Supertesla, Copycats)
www.facebook.com/events/516101445613329/
 14. 12. Brno – Favál (The Fialky, Nežfaleš, Baby Secondhand, Supertesla)
www.facebook.com/events/479132042695131/

Foto: Vojta Florian

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com