Kids and Heroes
Legendy britského Oi! Last Resort přijíždějí na premiérový koncert do Prahy
Danny 20/09/2015 Pozvánky

Legendární londýnská kapela The Last Resort poprvé v Praze – co dodat? Snad jen, že se můžete těšit na exkluzivní koncert kapely, která vznikla na začátku 80. let, definovala žánr jako takový a bez diskuse patří mezi největší kapely na punkrock a Oi! scéně. To dokazují svojí aktivitou (poslední výborné album This is My England vydali v roce 2013 ) a hraním na největších punkrockových festivalech, jako je Rebellion Festival v Anglii, nebo chystaném americkém tour s Old Firm Casuals.

Jako support se představí velmi známá kanadská „acoustic Oi!“ písničkářka Jenny Woo a mladá německá kapela z Drážďan Non Klischee. Večírek uzavřou hosté z Moskvy – DJ Pinicil a Kolya Beamish, podpoření pražskou klasikou – DJ´s Zadek a Vítek a kluci z Tighten Up.

Jelikož se jedná o exkluzivní koncert v klubu, je počet vstupenek omezen na 100 Ks. Vstupenky je možné získat objednávkou na e-mailu info@toughtimesmusic.cz za 13€ / 350 Kč. Vzhledem k velkému zájmu je pravděpodobné, že koncert bude vyprodán, takže doporučujeme rezervovat vstupenky co nejdříve.

10.10.2015 – Praha (CZ) – 20:30 – KLUB KUŘE V HODINKÁCH
Last Resort (UK)
Jenny Woo (CAN)
Non Klischee (DE)
DJ Pinicil& Kolya Beamish (MOSCOW)
DJ´s Skins 1905 / Tighten Up (PRAGUE)

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com