Kids and Heroes
Legenda se vrací. 999 to rozbalí na Sedmičce
Redakce 08/02/2014 Pozvánky

V pondělí 17. března si to na strahovský klub 007 zamíří legendární londýnská punk kapela 999. Že tahle akce bude stát zato napovídá i support, kterým tentokrát bude pražská sebranka The Unholy Preachers.

999 (uk)

Vznik kapely se datuje k prosinci 1976, Londýn. Pár změn v sestavě kapely, několik tvůrčích pauz, ale to nehraje roli. Devítky jsou proste Devítky. Hrají dodnes a nehodlají to vzdát. Klasika jak vyšitá. Britský melodický punk rock ve své nejryzejší podobě. Žádné velké popotahovačky, pěkně napřímo, rafinované melodie šlapou, tak jak mají. Homicide, Emergency, Nasty Nasty či Iam Alive, notoricky známé hitovky, nasáklé punkovou érou Ruts, Clash, Lurkers, Vibrators… Je „to“ tam, ta anglická poctivost, drive a 100% punk rock.

THE UNHOLY PREACHERS (cz)

Stačilo jim jen několik let a vyhoupli se na špičku tuzemské punkrockové scény. Zaslouženě. Mají nabito ostrými. Zkušení muzikanti z Phantoms on fire, Elektrick Mann, Eastern Star, Die Outsiders a dalších skvělých kapel! S luxusním smyslem pro humor a s rock´n´rollolem zavrtaným až do morku kostí – to jsou Unholy Preachers!

Start 19.30 / Cena 230,-

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com