Kids and Heroes
Last minute pozvánka! Silent Era, I am Pentagon a Aralkum v Kabinetu Múz
Marek Hadr 22/02/2018 Pozvánky

Je to opravdu last minute, ale byla by škoda tuhle akci nechat bez povšimnutí. Jaká odměna na vás čeká, když dnes na poslední chvíli změníte program a vyrazíte do Kabinetu Múz?

Aralkum – Členové kapel Gattaca, Empty Hall of Fame, Apolity a dalších kapel přinášejí temnou vizi tohoto světa. Hardcore prošpikovaný neocrustovou melodií jdoucí po stopách From Ashes Rise, Masakari. Po demo kazetě a EP je v očekávání 4-way split sedmipalec s Kovadlinou, Empty Hall of Fame a Anne M. Christiansen.

I am Pentagon – Opět skládačka z více kapel: Kovadlina, Kevorkian nebo Balaclava, která vychází z melodického devadesátkového hardcore, ovšem ve středním tempu a v proudu silných emocí. Minulý rok vyšla na Damage Done deska „Zdi nemluví“, letos je v očekávání nahrávka nová, o jejíž vydání se postará zbrusu nový label Pushteek records.

Silent Era – Kalifornská čtveřice hrající politický a zároveň melodický punk právě vydala po demo kazetě a 7″ svoji debutovou velkou desku s názvem „O Horizon“. O vydání se postaralo u nás dobře zapsané vydavatelství Sabotage records. Svižný rytmus a výrazný dívčí vokál nás odvane z Oaklandu do Polska, konkrétně navodí zlatou etapu kapely Post-Regiment, melodická a zároveň značně náladová kytara zase připomene nebožtíka Dickie Hammonda, zejména jeho melo – HC kapely včele s HDQ nebo rané Leatherface. Nasazení a rychlost trochu brání označit Silent Era za post punk, ale ta tížívá zároveň potemnělá nálada se zvuku kapely drží jako lesk na černém sametu.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com