Kids and Heroes
Laďte úterní Kids&Heroes radio show s JirkouK a 5 Finger Discounts
Kráťa 18/01/2015 Program K&H Radio Show

Kids And Heroes Radio ShowJirkouK a The 5 Finger Discounts? Ano, to uslyšíte v úterý 20. ledna od 19:00 na StreetCulture! Vypisovat témata rozhovoru s pražskou crackrocksteady partou nemá žádnou cenu, protože se vše opět stočí na kapelní vývoj a na věci, které zimprovizujeme během vysílání, a tudíž to bude opět bomba jako vždy!

Podstatnou zprávou může být to, že kluci momentálně hledají nového zpěváka, s kterým by zase mohli dobývat prkna, která znamenají svět. A protože tou osobou bys mohl být i ty, tak dobře poslouchej tuhle inzerci, kterou obohatíme rozborem, co je to vlastně dokonalý frontman.

Co se týče hudby, trochu jsem to tu teď prošmejdil – určitě uslyšíte Ruts, Partisans, Poison Idea, Vibrators či Hüsker a samozřejmě toho mraky donese i samotná kapela. Možná něco ze svých vzorů, jako jsou třeba Leftover Crack , Citizen Fish či Star Fucking Hipsters.

Takže v úterý 20.1. 19:00 – 21:00 JirkaK + The 5 Finger Discounts živě na www.streetculture.cz! Reprízy v pátek po 23. hodině a v sobotu po 14. hodině.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com