Kids and Heroes
Kytarista Social Distortion dává ochutnat ze svého nového alba
Danny 27/03/2014 Novinky, Zahraniční

Nová řadová deska Social Distortion je v nedohlednu, a tak si kytarista Jonny Two Bags Wickersham krátí čas sólovou nahrávkou. Do Social D. se dostal v roce 2000 po smrti Dennise Danella, předtím drtil struny v U.S. Bombs a Youth Brigade a s Mikem Nessem napsal takové hity jako Nickels And Dimes nebo Angel’s Wings.

Očekávaná novinka, nazvaná Salvation Town, vyjde 1. dubna, bude obsahovat deset songů a dočká se i vysokogramážního vinylu. Wickersham na ní nijak nepotlačuje svou lásku ke country a jižanskému rocku, jak lze slyšet z dvou zveřejněných ukázek.

Kromě neustálého koncertování s kapelou Cadillac Tramps vyrazí v dubnu a květnu Jonny Two Bags také na sólové tour, kde mu bude dělat společnost Chuck RaganHot Water Music, kterému v těchto dnech vychází deska Till Midnight.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com