Kids and Heroes
Kytarista goth-punkových legend Bauhaus zveřejnil videoklip k audio knize
Danny 04/11/2015 Novinky, Zahraniční

Dark glam nebo goth punk, vždyť je to jedno; angličtí Bauhaus budou vždy pilířem žánru. Jejich kytarista Daniel Ash po rozpadu v roce 1983 zformoval Love And Rockets a nakonec se vrhnul i na úspěšnou sólovou dráhu. Mezitím se přestěhoval do Kalifornie a volný čas věnuje projížďkám na jedné ze svých dvanácti motorek. A právě skrze motorky se Daniel Ash seznámil s Richardem La Plantem, autorem motorkářského memoáru Hog Fever, který právě vychází jako audio kniha.

Daniel Ash pro dílo namluvil dvě postavy z knihy a také nahrál písničku Flame On, která je k poslechu pod článkem. Video k ní režíroval Benjamin Pollack, držitel ocenění pro nejlepšího režiséra Festivalu nezávislých filmů v Los Angeles za snímek Dark Room Theater.

Daniel Ash vloni vydal album Stripped, na kterém najdete největší hity jeho kariéry, ohoblované na samou dřeň.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com