Kids and Heroes
Kytarista goth-punkových legend Bauhaus zveřejnil videoklip k audio knize
Danny 04/11/2015 Novinky, Zahraniční

Dark glam nebo goth punk, vždyť je to jedno; angličtí Bauhaus budou vždy pilířem žánru. Jejich kytarista Daniel Ash po rozpadu v roce 1983 zformoval Love And Rockets a nakonec se vrhnul i na úspěšnou sólovou dráhu. Mezitím se přestěhoval do Kalifornie a volný čas věnuje projížďkám na jedné ze svých dvanácti motorek. A právě skrze motorky se Daniel Ash seznámil s Richardem La Plantem, autorem motorkářského memoáru Hog Fever, který právě vychází jako audio kniha.

Daniel Ash pro dílo namluvil dvě postavy z knihy a také nahrál písničku Flame On, která je k poslechu pod článkem. Video k ní režíroval Benjamin Pollack, držitel ocenění pro nejlepšího režiséra Festivalu nezávislých filmů v Los Angeles za snímek Dark Room Theater.

Daniel Ash vloni vydal album Stripped, na kterém najdete největší hity jeho kariéry, ohoblované na samou dřeň.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com