Kids and Heroes
Kus vinylu v rytmu crustu: na PHR vychází split Risposta a Kutya Harap
Redakce 22/10/2014 Cz/Sk, Novinky

Podzim je tady a je čas na trochu zla! U Papagájův Hlasatel Records vychází crustový split vhodný pro melancholické dny, se sexy kresleným obalem od Bena. K poslechu pod článkem.

Risposta – parta čtyř jihomoravských špinavců, kteří drtí své nástroje už bezmála deset let. Hromady kostí. Nábojáky. Havrani. Bomby. Lebky. Ostnatý dráty. Výbuchy. Samopaly. Crustpunk a dis-beat. Po hrsti splitů na vinylech všech formátů a pět let po předchozím albu Risposta opět vystrčila růžky. Rychlej hrubozrnej d-beat crustpal si občas dovolí i nějakou frajeřinku nebo sólíčko. Výsledkem je pestrá nahrávka ostrá jak břitva a rychlejší než kalašnikov.

Kutya Harap – horda otrhaných psů z temných a chladných hvozdů východního Valašska skrývající se pod maďarských názvem, který by se dal volně přeložit jako Útočný pes. Do této potulné smečky se seskupili lidi, co se pohybují v punk hard core kolotoči bezmála 20 let a za tu dobu prošli kapelami jako Homo consumens, Zrádce rasy, Afterbirth, Depresy Mouse…Jako Kutya Harap začali fungoval s příchodem roku 2011 a na tomto split LP je to jejich první nahrávka – devět šlehů ostnatým drátem. Nekompromisní, rychlý crust hard core s vály odeřvanými v češtině a zahalené v punk mlze. Vše se zaznamenalo v UnArt studiu a mastrovalo se v rožnovské Moc plevele domácnosti.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com