Kids and Heroes
Kung-Fu Girlz o sobě dávají vědět benefiční nahrávkou
Michaela Klocová 22/01/2013 Cz/Sk, Novinky

Pražská smečka Kung-Fu Girlz se nedávno vydala do studia Golden Lab., kde nahrála nový materiál – tři novinky Woods And MeadowsSweet BeginningLie, které teď vypouští do světa prostřednictvím Coffee Breath Records.

Nové věci si můžete poslechnout, nebo za dobrovolný příspěvek, který jde na benefiční účely, stáhnout. A proč zrovna na Coffee Breath?

Přestože jsme hudebně jinde než většina Coffee Breath kapel, tak myslíme, že myšlenky, které jak my, tak ostatní kapely, prezentujeme, nás spojují. Ať je to odmítání uměle vytvořených a vnucovaných autorit, D.I.Y. přístup k tvorbě a pořádání koncertů, nebo i celkový přístup k životu,“ říkají Kung-Fu Girlz, které můžete vidět v pátek v Liberci s NYHC Olde Yorkv sobotu se Stage Bottles na pražské Sedmičce.

A dodávají: „Neděláme si iluze, že by naše hudba mohla něco velkého změnit, ale budeme rádi, když někomu pomůže začít o věcech přemýšlet jinak a nebýt jen součástí stáda. A proto – stahujte, šiřte, ale hlavně přemýšlejte svojí hlavou a mějte otevřené oči.


O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com