Kids and Heroes
Kultovní proto-punkeři Rocket From The Tombs lákají klipem na novou desku
Danny 28/09/2015 Novinky, Zahraniční

Nové album chystají Rocket From The Tombs, kteří jsou jedním z pilířů amerického punkrocku. Vznikli v roce 1974, a i když fungovali jen něco málo přes rok, z jejich sestavy vznikli mimo jiné Dead Boys, kteří převzali i pár songů z repertoáru Rocket From The Tombs, včetně nesmrtelných písní Sonic Reducer a Aint’t It Fun.

Od roku 2003, kdy došlo k reunionu Rocket From The Tombs, nahrála kapela tři řadové desky a čtvrtá s názvem Black Record se právě chystá. Mimochodem Rocket From The Tombs během svého ročního fungování v 70. letech nenahráli žádné studiové album.

Black Record vyjde 13. listopadu u Fire Records, bude na ní jedenáct skladeb, včetně klipové písničky Coopy (Schrödinger’s Refrigerator), nové verze Sonic Reducer a coveru Strychnine od dalších proto-punkerů The Sonics, kteří zahrají 3. listopadu v pražském Futuru.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com