Kids and Heroes
Kultovní LVMEN se na svém turné nevyhnou ani Brnu. Ukážou se v Kabinetu Múz
Marek Hadrbolec 23/01/2018 Pozvánky

Jak to bude v zimě s mrazy a sněhem je rok od roku nejistější. Přesto je ale bezpochyby, že závěr ledna v Brně bude mrazivý, ledový a temný až dost. A počasí tomu pomáhat nemusí. O tohle studené vnitřní prázdno ve vás se 29. ledna postarají znovu oživení čeští post hardcore metalisté LVMEN. V Brně, v Kabinetu Múz,  se zastaví v rámci jejich tour k loňskému albu Mitgefangen Mitgehangen. Jako hosty si přivezou kapely Tomáš Palucha a Nikander.

Nikander jsou už ověřenými předskokany pražských Lvmen. Osvědčili se již při loňské show na Flédě. Ostrý ženský vokál v čele sludge doomové formace společně poprvé přiloží pod kotel a přilákají fanoušky blíž k pódiu, kde je vtáhnou do svého temného obětí. To Tomáš Palucha, kapela se vším všudy, nikoliv jediný písničkář, ledové sevření trochu uvolní. Jejich velmi dobře hodnocený ambient rok, který Tomáš Palucha v plné kráse ukázali na albu Guru z roku 2016, se postará o to poslední krásné, co na vás v tento večer bude čekat. Pak už totiž zbývají jen Lvmen, z popela znovuzrozená studnice smutku a prázdna, hudba která vás připraví o emoce a pak je do vás narve zpět se znásobenou silou. Jen málokterá kapela z našich končin si zaslouží označení kultovní, ale Lvmen na tento stupeň bezesporu dosáhli. A vy si můžete přijít na vlastní uši ověřit, co je tak vyvyšuje nad ostatní.

Brněnská zastávka je na programu Mitgefangen Mitgehangen tour jako třetí od konce, takže pokud vás děsí cesta po D1, nebo Brno jednoduše nestíháte, tak poslední šanci zastihnout Lvmen s Tomáš Palucha na jejich tour máte den poté v Praze, nebo poslední lednový večer v Pardubicích.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com