Kids and Heroes
Kovadlina, Flowers For Whores nebo Bonus na jedné lodi, na benefičním koncertě
Redakce 22/07/2017 Pozvánky

V sobotu 9. září se na Lodi Tajemství uskuteční benefiční koncert na podporu nestátní neziskové organizace Progressive o.p.s.

Obecně prospěšná společnost PROGRESSIVE je nestátní nezisková organizace, která reaguje pružně a adekvátněna potřeby současné společnosti s důrazem na děti, mládež a mladé dospělé. Již od svého vzniku se organizace zaměřovala na specifickou protidrogovou prevenci, především na harmreduction programy. Mezi hlavní cíle organizace patří prevence HIV/AIDS, ochrana veřejného zdraví a poskytování odborného poradenství v oblasti závislostí. Pracuje nejen s lidmi, kteří již návykové látky užívají, ale také s rodinnými příslušníky, partnery, přáteli těchto osob. Realizuje se rovněž na poli primárně preventivních aktivit.

Na koncertě bude možné zakoupit limitovanou edici sítotiskových plakátů, kterou pro benefici exkluzivně připravil Michalu Kukačka z grafického studia Les kanců. Výtěžek podpoří rozvoj služeb Progressive o.p.s. a umožní tak efektivnější práci  s osobami, které jsou závislé na návykových látkách.

Více info na: progressive-os.cz.

Vystoupí:

BONUS & MARY C (Rap – Praha)

KOVADLINA (HC/Punk – Praha)

FLOWERS FOR WHORES (HC – Praha)

HOPES (HC – Liberec)

KDY: Sobota 9. září 2017
KDE: Loď Tajemství
START: 18:00
FB EVENT: facebook.com/events/733240210211658/
VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com