Kids and Heroes
Korunní princové stoneru Monolord míří do Prahy
Marek Hadrbolec 14/06/2019 Pozvánky

Stonerová kouřová mračna se po roce opět srocují nad Českou republikou. A nejvíce se stahují nad pražskou Modrou opicí, kde se už na začátku příštího týdne, v pondělí sedmnáctého červa, objeví stoner metalová senzace ze Švédska – MONOLORD.

Špinavého, psychedelií nasáklého stoner doom metalu není nikdy dost, obzvlášť pokud se jedná o takový recept, který předepisují Monolord. Důkazem budiž reakce z věhlasného Decibel Magazinu na debut této kapely nesoucí název Empress Rising. Ti k němu totiž napsali jednoduché sdělení: Your new favorite band.

Pro Monolord se ale ve znamení rozkvětu nesl i loňský rok, kdy absolvovali tour po Evropě i USA a také přešli pod vlajku známých Relapse Records. Ani v Čechách není tahle kapela žádným nováčkem, k vidění a slyšení byli Monolord jak v Praze tak Brně. Tentokrát však otestují sluchovody publika novým materiálem, kterým chtějí potěšit všechny milovníku hutných a houpavých kytarových tónů a kouřem načichlých stěn.

Společnost budou Monolord dělat česká esa subžánru, který ke stoneru nemá daleko – sludge. Není to nikdo jiní než reinkarnovaní a z pekla na zem navrácení Gospel of the Future.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com