Kids and Heroes

Youth Avoiders (FR), Stalled Minds (FR), Black Passenger (Sk)

Youth Avoiders (FR), Stalled Minds (FR), Black Passenger (Sk)

Datum

19/05/2017

Čas události

20:00 - 23:00

Místo události

Bajkazyl Brno

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

Youth Avoiders (FR), Stalled Minds (FR), Black Passenger (Sk)

Info

YOUTH AVOIDERS (Francie) – Nezkrotná pařížská parta konečně dorazí i do Brna předvést jak se hraje rychlý hardcore punk. Dost časté přirovnání k dvouhlavé sani se jmény CAREER SUICIDE a RED DONS, se může zdát jako bláhový nápad, ale gró hudby těchto francouzů vystihuje v plné své šíři. Vemte své oblíbené americké HC kapely z raných osumdesátek a pusťte je na vyšší otáčky. Délka skladby jen výjimečně dosáhne 2 minut, pro někoho značný hendikep, zde naprostá výhoda. Krátce, rychle, svěže a až s úžasem lze pozorovat kolik melodických nápadů a změn temp se dá do tak krátkého úseku vymyslet. Nemilosrdná rytmika, zejména práce s hajtkou, dokáže doslova učarovat a čistý zvonivý zvuk kytary, která krájí jeden hit za druhým. Youth Avoiders svoje singly a eponymní desku vydali na za kooperace spřáteleného Destructure records (který provozuje člen Amanda Woodward/Karysun) a kanadského Deranged records (domov Red Dons, Career Suicide, …). Po loňském vystoupení na hlavní stagi Fluff festu, konečně přichází chvíle vychutnat si rychlou melodickou smršť také v prostředí malého klubu.

https://youthavoiders.bandcamp.com

https://www.facebook.com/YouthAvoiders

http://youthavoiders.free.fr/

STALLED MINDS (Francie) – Personálně propojená pařížská parta s Youth Avoiders, zaručeně nadchne příznivce melodického garage punku. Zmíněná melodičnost se v tomto případě dere se svěží dravostí a post-punkovou melancholií ubírající se po stopách kapel Observers, Wipers nebo The Vicious. Debutová nahrávka nemohla být svěřena lepší osobě než Danielovi kytaristovi Red Dons a jeho North London Bomb Factory. Nové a čerstvé jméno na evropské garage-punkové scéně!

https://stalledminds.bandcamp.com

https://www.facebook.com/stalledmindsparis

BLACK PASSENGER (Slovensko)

V Bratislavě usazená parta hrající positivní melodický hardcore/punk. V sestavě najdeme členy kapel RATS GET FAT, ILUZIA, MILES BETWEEN US,…

https://blackpassenger.bandcamp.com

http://blackpassengerband.tumblr.com

 

Více info: http://theshullins.blogspot.cz/

fb: https://www.facebook.com/events/188073628371569/

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Bajkazyl Brno

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com