Kids and Heroes

Young Reinis (LV)

Datum

03/07/2017

Čas události

19:30

Místo události

1435mm Nákladové nádraží Žižkov

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

Young Reinis (LV)

Info

Reinis Young je kosmopolitní kytarista z lotyšské Rigy, který cestuje a hraje po celé Evropě už spoustu let, a v rámci svých výjimečných kytarových dovedností a originálního písničkářství používá různé typy kytar a hráčských technik.
Svou vlastní autorskou hudbu začal skládat, když buskoval na nejrůznějších místech celé Evropy, ale i Asie, která projel stopem. Oproti značným zkušenostem z pouličního hraní začal hrát „oficiálnější“ koncerty teprve nedávno. Takto zatím vystupoval nejen v různých koutech Evropy, ale také na Novém Zélandu nebo Kypru.
Reinis Young vydal čtyři sólová alba: Plika ģitāra (2013), Draugu orķestris (2015), Gaišs (2016) and Tumšs (2017).

Reinis Young is a travelling guitar player from Riga, Latvia who has played all around Europe for years sharing his exceptional guitar skills and original songs using different kinds of guitar playing techniques – including tapping, percussive, and finger-picking.
Reinis has travelled a lot. He started to compose his own solo music when he was busking on a street while he was hitchhiking all around Europe and Asia. Recently he has started to play more official concerts instead of busking – so far he has performed in Europe, as well as in New Zealand and Cyprus.
Reinis Young has released four solo albums – Plika ģitāra (2013), Draugu orķestris (2015), Gaišs (2016) and Tumšs (2017).

Video
https://www.youtube.com/watch?v=Du0M7fHZxRo
https://youtube.com/watch?v=TF4bD_k-Cnw

Links
Facebook https://www.facebook.com/reinis.jaunais
Soundcloud https://soundcloud.com/reinis-young

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v 1435mm Nákladové nádraží Žižkov

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com