Kids and Heroes

Turbowolf (uk) + Puppy (uk) + Arrogant Twins

Turbowolf (uk) + Puppy (uk) + Arrogant Twins

Datum

29/03/2018

Čas události

20:00

Místo události

Lucerna Music Bar

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

Turbowolf (uk) + Puppy (uk) + Arrogant Twins

Info

Turbowolf nedávno potvrdili, že pracují na třetím albu s názvem The Free Life. Na svých webových stránkách kapela oznámila, že album vyjde 9. března, 29. března ho pak představí publiku v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 330 Kč + poplatky budou k zakoupení na webu a pokladně Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 1.prosince, na místě v den koncertu za 390 Kč.
————————–————————–———————–
Turbowolf je rocková kapela z anglického Bristolu, kterou tvoří Chris Georgiadis (zpěv a syntezátory), Andy Ghosh (kytara), Lianna Lee Davies (basová kytara) a Blake Davies (bicí). V roce 2010 vyrazili na evropské turné s Korn a Dimmu Borgir. Kapela si také zahrála na mnoha festivalech, jako jsou např. Download, Sonisphere, Lovebox, Great Escape, SXSW, Boardmasters a Hevy. Před vydáním svého debutu Turbowolf strávili několik let cizelováním svého zvuku na mnoha turné s kapelami jako The Eighties Matchbox B-Line Disaster, The Computers, Pulled Apart by Horses a Dinosaur Pile-Up.

Jejich první album Turbowolf vyšlo v roce 2011 na Hassle Records. V roce 2012 vydali EP nazvané Covers EP Vol 1 s cover verzemi čtyř skladeb („See Through Head“ – The Hives, „Electric Feel“ – MGMT, „Captain Caveman“ – Lightning Bolt a „Somebody To Love“ – Jefferson Airplane/The Great Society) . V roce 2014 Turbowolf vydali singly „Solid Gold“ a „Rabbits Foot“, jeli na turné s Death From Above 1979 a na samostatné turné s kapelami Hyena a Dolomite Minor. Své druhé album Two Hands pak vydali Turbowolf v dubnu 2015 na Spotify.

Jejich sound zahrnuje prvky mnoha hudebních žánrů – rock&rollu, psychedelie, heavy metalu, punk rocku a elektroniky. 

https://www.facebook.com/events/1585899894836790/

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Lucerna Music Bar

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com