Kids and Heroes

together PANGEA (USA) + Mind Rays (Be)

Datum

26/11/2017

Čas události

19:30

Místo události

Café v lese

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

together PANGEA (USA) + Mind Rays (Be)

Info

Ve filmu Fight Club si Edward Norton naříká “Jsem třicetiletý kluk!”

Nemusíte být zas tak úplně dospělí, ne? Na svém nejnovějším albu, které vychází na labelu NETTWERK a jmenuje se Bulls and Roosters, se kapela Together Pangea vytáhla – tyhle písničky si budete broukat ještě za dvacet let a jsou pěkně energické, tak jak je fanoušci od téhle kapely znají a milují. Together Pangea jsou z Los Angeles a jsou čtyři – William Keegan [kytara, zpěv], Danny Bengston [basová kytara, zpěv], Erik Jimenez [bicí] a Roland Cosio [kytara].

“Nejdůležitější je nenatočit stejné album dvakrát,” říká William. “ Chtěli jsme zkusit něco nového a udělat muziku, která není tak agresivní a rychlá. Můžete to nazvat hudebním růstem, ale to spratkovství je v tom pořád.“

Od svých začátků ve Williamově ložnici v Santa Clarita se Together Pangea na svých deskách neustále snaží zvyšovat si laťku – Jelly Jam [2010] nalilo benzín, Living Dummy [2011] škrtlo sirkou a Badillac [2014] hořelo plameny vydatně posílenými rockem z devadesátek. Miliony lidí si našly na Spotify jejich pecky “Sick Shit,” “Badillac” a “Offer.” “Sick Shit” se objevilo na soundtracku k seriálu HBO Animals, kapelu podporovaly Consequence of Sound, Pitchfork, MTV, Stereogum a další média. Jejich The Phage EP z roku 2015 produkoval člen slavných The Replacements Tommy Stinson.

Bulls and Roosters je dosud nejlepším a nejprozářenějším albem Together Pangea.

“Chtěli jsme natočit dobrou rock ‘n’ rollovou desku, kterou by lidi měli rádi,” říká Danny. “ Už nejsme mladí, ale jsme to pořád my. Bylo na čase přimíchat do naší muziky trochu sluníčka, těžká temnota nemusí být prostě všude. Doufáme, že se v tom fanoušci najdou. Dělali jsme tu desku se srdcem na dlani.”

Jak se jim to povedlo se může pražské publikum přesvědčit 26.listopadu v pražském Café V lese.

Vstupenky za 220 Kč + poplatky budou k zakoupení na www.goout.cz, na místě v den koncertu za 270 Kč.

Více info:

www.togetherpangea.com
www.facebook.com/togetherpangea
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Café v lese

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com