Kids and Heroes

The Wilderness (SK) + Násilník

The Wilderness (SK) + Násilník

Datum

29/09/2017

Čas události

20:00

Místo události

Caffé Urx

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

The Wilderness (SK) + Násilník

Info

Klubová sezóna pomalu začíná a Na scénu by po letní hibernaci mělo opět ožít. 29. září. Prahu navštíví pankáči Wilderness z Trnavy, naživo jedna z nejakčnějších punkových kapel na Slovensku.

\\ The Wilderness (SK) //
Divocí a neurvalí. Rozhašení a energičtí.
Takoví jsou The Wilderness. Tak trochu Sex Pistols z Trnavy, trochu pocit, jako by se člověk vrátil v čase a ocitl se uprostřed koncertu Minor Threat. Odrzlý disharmonický projev, hrají klidně s prasklými strunami a namísto kapelního banneru za nimi může být celý koncert vyšpulená holá zadnice. A texty v rodném jazyce, které rozhodně do škatulky punkových klišé nenacpete. Aneb i prohlášení „mrtvý člověk – dobrý člověk!“ může nakonec znamenat jediné, a to lásku. K hudbě, lidem či Bohu. O sobě přitom tvrdí jednoduše: „Hráme v zafajčených, poloprázdnych kluboch, kde sa nechávame ojebávat na cesťákoch, na hracích časoch a somrujeme gitary a pivá od spriatelených kapiel. Nič nové.“

http://bandzone.cz/thewildernesstt

\\ násilník //
Prožitý peklo. Lo-fi grime a techno beaty. Kulometnej rap jako hardcore punk. Sny, který namísto Clash v pozadí plní ukradená flashka ve vypůjčeným kompu, pravidelně propíjí v zaflusanejch pajzlech a cpe do červenýho rypáku. Na pódiu vždycky na doraz, jako by to mělo bejt naposled.

https://nowaveskids.bandcamp.com/album/nem-m-ep

Pořádnej nářez, ve stále ještě čerstvě otevřených sklepeních Caffé Urx. Tak doraž.

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Caffé Urx

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com