Kids and Heroes

The War Goes On (Dk) + Baraka Face Junta (Pl) + Innoxia Corpora

The War Goes On (Dk) + Baraka Face Junta (Pl) + Innoxia Corpora

Datum

29/06/2018

Čas události

20:00 - 23:30

Místo události

Kabinet Múz

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

The War Goes On (Dk) + Baraka Face Junta (Pl) + Innoxia Corpora

Info

THE WAR GOES ON (Dánsko) – melodie, frustrace, deprese a energie. To jsou poznávací znaky bez přehánění jedné z nejnápaditější současné evropské punkové kapely. THE WAR GOES ON jsou z Kodaně a rukopis K-town hardcore kapel je tu více než znatelný. Členové NO HOPE FOR THE KIDS a HJERTESTOP se v této formaci přiklonili k osobitému mixu ve kterém hlavní ingredience tvoří melodický punk, Oi!, kalifornský závan po raných Bad Religion a nekončící frustrace ze současného světa, který čpí v textech. Výsledkem jsou punkové hymny, které byly vtištěny do drážek singlu a eponymního alba. Znalci z této kapely šílí, všichni ostatní by měli u tohoto jména, potažmo kodaňské punkové scény obecně, přinejmenším zpozornět, vyplatí se to!

https://thewargoeson.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/thewargoeson

BARAKA FACE JUNTA (Polsko) – Členové a členka STRACONY hrají energický a zároveň progresivní punk s výrazným dívčím vokálem. Osobitost, zpěv v rodném jazyce a duch starých polských kapel v sobě evokuje mix spolků jako Post Regiment, La Fraction, The Ex a nebo Dog Faced Hermans. Desky pod kterýma se podepsali matadoři tamější scény –  Nikt Nic Nie Wie a Trująca Fala.

https://barakafacejunta.bandcamp.com

https://www.facebook.com/BARAKAFACEJUNTA/

INNOXIA CORPORA – Valašský punk´n´roll. Rožnovský rukopis, drive, nezaměnitelná porce melodie a specifická poetika. Po delší době zpátky v Brně. A s novým 10″, který si kapela vydala začátkem roku svépomoci sama.

https://innoxiacorpora.bandcamp.com

http://www.innoxiacorpora.cz/

 

fb event: https://www.facebook.com/events/1617593311693594/

Více info: http://theshullins.blogspot.cz/

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Kabinet Múz

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com