Kids and Heroes

The Movement (DK) + The Gangnails

Datum

10/10/2019

Čas události

19:00 - 23:00

Místo události

Klub 007 Strahov

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

The Movement (DK) + The Gangnails

Info

Sedmička letos slaví 50. výročí od založení a k této příležitosti chystáme speciální sérii koncertů a diskoték. Postupně zveřejňujeme akci za akcí, eso za esem, ze všech rukávů, které máme. Oslovujeme kapely, jež v historii Sedmičky zanechaly svůj originální otisk.

THE GANGNAILS. Povstali z popela Crazy Wheels v roce 2000. Od prvního dne naházeli do šejkru punk, rock´n´roll a rockabilly, řádsky s tím zamíchali a servírují nám silné delikátní kick ass koktejly, dámy po nich tají, muži po nich zmužní. Jsou tuzemským nepřekonatelným originálem. Na Sedmičce hráli nesčetněkrát, počínaje rokem 2001. A my se neskutečně těšíme na jejich další show!

THE MOVEMENT. Copenhagen. 2002. Tam to začalo. Tříhlavá mod rocková bestie byla vypuštěna do světa. Kdo rád The Clash, The Jam nebo The Who, nemůže se jich nabažit. Na pódiu řádí jako tajfun a podmaní si hlediště do poslední figury. Názory jasně vyhraněné, kytary na břit nabroušené, melodie jako víno. Velmi vzácný to host našich oslav. Děkujeme Topper Harley Booking!

https://www.facebook.com/themovementdk/
www.gangnails.com
http://bandzone.cz/thegangnails
www.facebook.com/thegangnails/

Klub 007 Strahov

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Klub 007 Strahov

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com