Kids and Heroes

The Horrors (UK)

Datum

29/11/2017

Čas události

20:00

Místo události

Futurum Music Bar

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

The Horrors (UK)

Info

THE HORRORS, KTEŘÍ NEDÁVNO PŘEDSKAKOVALI NA TURNÉ DEPECHE MODE, VYDÁVAJÍ 22. ZÁŘÍ SVÉ PÁTÉ STUDIOVÉ ALBUM ‘V’.

DESETISKLADBOVÉ ALBUM PRODUKOVAL PAUL EPWORTH, EVROPSKÉ TURNÉ BUDE NÁSLEDOVAT V LISTOPADU A 29.11. JE MÚŽEME OČEKÁVAT V PRAŽSKÉM FUTURU!

VSTUPENKY ZA 690 KČ + POPLATKY BUDOU V PŘEDPRODEJI NA WEBU FUTURUM.MUSICBAR.CZ, NA WWW.GOOUT.CZ A V PŘEDPRODEJÍCH TICKETPRO A TICKETPORTAL OD 10.HODIN V PÁTEK 30.6. FANOUŠCI, KTEŘÍ SLEDUJÍ KAPELU NA SPOTIFY, SI VSTUPENKY BUDOU MOC KOUPIT DŘÍVE. NA MÍSTĚ V DEN KONCERTU BUDOU LÍSTKY ZA 790 KČ.
————————–————————–———————-
Deska s názvem ‘V’ bude překvapivě asertivní. Albu předchází první singl ‘Machine’, majestátní klasická skladba. Deset skladeb na desce je ovšem tak rozmanitých, že když zazní poslední skladba alba a zároveň další singl ‘Something To Remember Me By’, je to taková směs dance, trance a žánrů osmdesátých let, že vám bude připadat stejnou měrou přirozená i překvapivá. ‘V’ představuje kapelu na vrcholu, s osvobozujícím pocitem tvůrčí svobody.

“Je to risk,” říká Faris Badwan.“Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat.”

Obal alba vytvořil talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který je znám svou abstraktní tvořivou vizí.

‘V’ se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci jako FKA Twigs, Lorde, Rihanna, Adele, London Grammar, Florence and the Machine, Coldplay, U2 a Paul McCartney.

Basák Rhys Webb dodává, “Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti.”

Skladby na albu:

HOLOGRAM
PRESS ENTER TO EXIT
MACHINE
GHOST
TWO WAY MIRROR
WEIGHED DOWN
WORLD BELOW
GATHERING
IT’S A GOOD LIFE
SOMETHING TO REMEMBER ME BY

Více info:

www.thehorrors.co.uk
www.facebook.com/horrorsofficial
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Futurum Music Bar

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com