Kids and Heroes

Přijď na Koncert, Zachraň Prales no. 2

Přijď na Koncert, Zachraň Prales no. 2

Datum

18/11/2017

Čas události

18:00 - 23:30

Místo události

Saloon Bar

Město

Brandýs nad Labem

Stát

Česká republika

Název

Přijď na Koncert, Zachraň Prales no. 2

Info

Stejně jako minulý rok, proběhnou i letos benefiční koncerty s cílem zachránit část, pro život tolik důležitého a po celém světě neustále decimovaného, deštného pralesa. Minulý rok jsme vybírali peníze na odkup pralesa na Sumatře, kde působí organizace Prales dětem (projekt Green life). Během tří koncertů jste pomohli nashromáždit 14 300 Kč. Díky vám se podařilo odkoupit krásných 16 arů pralesa!

Letos jsme se rozhodli podpořit další malou organizaci – kolektiv BOSQUE MEDICAL, který působí v Ekvádoru. Tento malý spolek buduje ve zdejším pralese ekologickou rezervaci EL PARAÍSO. Projekt založili čeští aktivisté, a tak se můžete o projektu ekologické rezervace dozvědět na jejich webových stránkách www.bosquemedicinal.com/czech-home

Letošní ročník proběhne i v Brandýse nad Labem.
Podpoř benefiční koncert i TY!

Kapely, které akci podpoří:

APOLITA
Zjevení na české D. I. Y. punk scéně. První LP této moravské punkové krve posadilo nejednoho milovníka punk/hardcore na zadek. Kapela s politickým přesahem, s novým EP a poprvé v Brandeyse!
https://apolita.bandcamp.com

DOGFIGHT (DE)
Německá smečka drtí poctivej oldschool hardcore v duchu NY kapel jako Madball, Suicidal Tendencies nebo Biohazard. Z nové vlny pak můžeme cítit inspiraci kapely Trapped Under Ice. Poslechněte si album Dogfight MMXIII a uznáte, že wall of death nás tentokrát nemine!!!
https://dfhc.bandcamp.com/album/dogfight-mmxiii

JET8
Známá pražská ska-core banda se vrací na místo činu. Jet8 mají projetou Evropu křížem krážem, o rodné hroudě ani nemluvě. Poslední LP Music Industry Sucks je našlapané od začátku do konce a v písni Stay on Track dokonce vystoupil John Connor z amerických Dog Eat Dog!
https://jet8.bandcamp.com

ROŽAVA
Další D. I. Y. rubanice z Brandeysa a okolí. Rožava jede na plný obrátky a obecenstvo tak dostane pořádnou nálož těžko-tonážního hardcore-punku v crustovym kabátě. Jejich 20ti minutovej set dokáže rozpraskat ušní bubínky i se špuntama!
https://rozava.bandcamp.com

SCALP
Scalp slaví 10 let. A to téměř na den přesně (první koncert proběhl 16. 11. 2007). Kolik se toho za tu dobu změnilo? Kolik lidí se za tu dobu protočilo (jak v kapele, tak v regionální punkový scéně)? Jak jsme se za tu dobu změnili my samotní?
https://scalpband.bandcamp.com

Facebook událost zde:
https://www.facebook.com/events/1989974731272750

PŘIJĎ NA KONCERT A ZACHRAŇ PRALES!!!

 

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Saloon Bar

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com