Kids and Heroes

Please The Trees / Metronome Blues

Datum

18/01/2018

Čas události

20:00

Místo události

Mersey klub

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

Please The Trees / Metronome Blues

Info

PLESE THE THE TREES (CZ)
Neznám moc českých kapel, co jezdí turné po Státech, točí desky v Kalifornii a tak. Please the Trees si zahráli třeba i na texaským SXWS, polským Open’eru a 18.01.2018 budou hrát, na Mersey !

Zatím poslední řadové album ‚Carp‘ kapela natočila během třetího amerického turné s producentem Chrisem Koltayem, který spolupracoval např. s The War on Drugs, Deerhunter, nebo Liars. Album vyšlo u vydavatelství Starcastic Records.

Album: http://bandcamp.pleasethetrees.com/
Live Session: https://www.youtube.com/watch?v=DTCjvRTuR1Y

METRONOME BLUES (NZ,CZ)
se poprvé zjevil na začátku roku 2015 coby sólo projekt Novozélanďana Rhyse Braddocka, jedné poloviny noisového dua Gerda Blank. Brzy se připojili Honza Čapek a Lukáš Baumann a společně vyrazili na turné po Česku a Německu, zahráli na několika festivalech (Beseda u Bigbítu, Boskovice, Full Moon Stage na Colours of Ostrava atd.) a jako kapela postupně nabývají skvělou reputaci živých koncertů

Stejnojmenné album, které vyšlo jako debut Rhysova sólo projektu digitálně v červnu 2015, bylo nahráno v letech 2000-2008 v různých městech a v různých studiích v Melbourne, Tokiu, Londýně a v New Plymouth na Novém Zélandu.

Druhé album “SIDES” nahráli Metronome Blues už jako kapela a vydali v roce 2016 skrze hudební Full Moon Magazín. Z tohoto alba pocházejí i dva singly, ke kterým vznikla i videa, “Lonely Sun” a “War Crimes”

Nové album “Vicious Circles” chystají Metronome Blues vydat 18. ledna pod hlavičkou indie labelu, Happy Mutant.

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Mersey klub

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com