Kids and Heroes

Padkarosda (H), Lucifer Efekt, Oldskulls, Pitva

Datum

11/01/2019

Čas události

20:00 - 23:30

Místo události

Kabinet Múz

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

Padkarosda (H), Lucifer Efekt, Oldskulls, Pitva

Info

PADKAROSDA
Trojice punkáčů z Budapešti ve své hudbě zrcadlí východoevropský syrový punkový rukopis s temnou dávkou post-punku. Tradice a estetika kapel Siekiera a starých Killing Joke v podání jedné z nejdiskutovanější maďarské deathrock kapely.
https://www.facebook.com/padkarosda/
https://padkarosda.bandcamp.com

LUCIFER EFEKT
Melodický angažovaný punk/big beat se starými tvářemi rožnovského punkového undergroundu (Co-Ca, Telefon, Uštkni, Psi, Cat Head,…). Duch místa a doby je opět na míle cítit v hudbě Lucifer Efekt. Jedovaté texty a tentokrát od předchozích kapel patrnější big beatový feeling. Debutové album s názvem „MY“ vyšlo právě na vinylu!
https://luciferefekt.bandcamp.com/

OLDSKULLS
Historičtí průvodci zlaté éry hc, punku a thrash metalu. Zhudebněná čítanka od členů Insania, Skimmed, Zeměžluč, S.R.K., …

PITVA
Špinavej sci-fi harsh punk. Kosmická expres projížďka na trase Česko-Rakousko. Členové Smuteční slavnosti a vídeňských Muscle Barbie představují svůj pohled na ideální svět. Debutová kazeta vyšla na Stoned To Death.
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/pitva

The Schullins selectorss a DJ Manič se postarají o průběžnou i after taneční pohodu. Hity i antihity. Šlágry i nešlágry zaručeny.

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Kabinet Múz

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com