Kids and Heroes

Negative Approach (US) + Vole + Flowers For Whores

Datum

23/07/2019

Čas události

20:00 - 23:30

Místo události

Kabinet Múz

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

Negative Approach (US) + Vole + Flowers For Whores

Info

NEGATIVE APPROACH (USA)
Legendární kapela Negative Approach, kterou lze po boku kapel Black Flag a Minor Threat označit za pionýry amerického hardcoreu, přijíždí poprvé do Brna. Vznikli v roce 1981 v Detroitu, jednom z nejneutěšenějších měst v Americe. Svoje hudební DNA ovlivněné zvukem The Stooges a MC5 a životní frustraci a zoufalství přetavili v hlučnou, rychlou a nenávistnou hudbu. Oproti výše zmíněným kolegům byla však celá detroitská scéna přímočařejší, násilnější a zkrátka víc lopata. První singly a album vyšly jako jedno z prvních titulů na legendárním detroitském vydavatelství Touch and Go, které se vzápětí stalo jednou z nejzásadnějších líhní nezávislé hudby. I za velmi krátkou dobu existence kapely, která se datuje mezi roky 1981 – 1985, stihli nahrát skladby, které se po letech staly bez přehánění zlatým fondem amerického HC a které zaslechnete hrát v tisíce garážích i na velkých pódiích vyhlášených celebrit po celém světě.
Druhá kapitola kapely se začala psát při příležitosti oslav 25 let existence labelu Touch and Go a následné nabídce Thurstona Moora (Sonic Youth), aby si NA zahráli po boku The Stooges a MC5. Zpěvák John Brannon tehdy postavil kapelu, se kterou vydal i nový singl na Taang! Records. Úterní červencový klubový koncert ve společnosti hitů jako „Pressure“, „Can’t Tell No One“ nebo „Ready to Fight“ zaručuje, že Kabinet se v poklidném prázdninovém čase stane opět jadernou elektrárnou!
https://youtu.be/YDxA3cla5cg
https://youtu.be/weGJ1kfUkkA

REPELENT SS
Skandál, zlej HC a personální propojení Moravy a Prahy. Výsledkem je rychlý, drtivý HC v duchu kanadské školy let 90. (stopy vedou k Left For Dead, The Swärm, Acrid), s krátkou stopáží a skvělými texty. U jejich vystoupení si můžete být jisti, že nic nebude jako před tím. Čistá zkáza, Brutální živočich a zaměstnanci Drutěvy by vám mohli vyprávět.
https://repelentss.bandcamp.com/
video: https://youtu.be/MPAAwrIyxWc

VOLE
Nikdo Vám nemůže dát tolik co Vám Vole dokážou slíbit. Továrna na hluk i neplechu, kterou nezastaví ani vlak. Z propojení punkového a AVU světa nemůže vzniknout nic „hezkýho“, a tak už se náramně těšíme na druhou velkou desku, která pomalinku začíná kopat.
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/vole
https://softskins.bandcamp.com/album/n-v-n-d-t-k-m-v-m-s

předprodej : https://bit.ly/2XqRjV2
180 / 200 + poplatky sítě
Na místě 250,-

Více info: http://theshullins.blogspot.com/

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Kabinet Múz

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com