Kids and Heroes

Narozeniny Eternie Vol. 4

Datum

02/10/2020

Čas události

00:00

Místo události

Eternia Smíchov

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

Narozeniny Eternie Vol. 4

Info

Eternia Smíchov je v úzkých, je v úzkých jako celek, protože současná situace nepříznivě ovlivnila všechny, kteří jsou její součástí. Trudomyslnost ale není na pořadu dne, my chceme i nadále být útočištěm DIY kultury. Chceme i ve chvíli, kdy je všechno v prdeli být tady pro vás, dát vám prostor na akce, pronajmout vám účko na soukromé skejtování, zásobovat kapely na jejich turné a být trnem v oku developerům, kteří nám berou naše město.
Koronavirus zasáhl velké množství projektů a chápeme, že rozdělit svou solidaritu musí být v této chvíli těžké, a proto jsme usoudili, že naši prosbu o pomoc pojmeme tak, jak to umíme nejlíp – uspořádáme koncert kapel, které máme rádi a jsou nám blízké!
S velkým předstihem jsme, v naději, že na podzim lidstvo ještě bude existovat a Eternie se toho dožije, rozhodli pozvat vás na naše 4 narozeniny!

Vaše koupě vstupenek s benefiční přirážkou nám v tuto chvíli nesmírně pomůže, abychom se pak všichni živí a zdraví mohli těšit nejen na tuhle víkendovou slávu, která se odehraje 2. až 3.10. 2020. Kapely a program budeme postupně oznamovat, stay tuned!

BENEFIČNÍ VSTUPENKY
https://goout.net/cs/listky/narozeniny-eternie-benefit-na-provoz-za-dob-krize/bklg/

láska: 450 Kč
láska s plným žaludkem: 850 Kč (vč. Eaternia burger menu*)
milujeme tě a ty nás: 1 250 Kč (vč. triko Eternia Smíchov)

* láska s plným žaludkem – burger menu v jídelně Eaternia bude možné vyzvednout do konce roku 2020, kdykoliv v otevírací době KROMĚ narozeninového víkendu (2. až 3. 10. 2020)

P.S.: Samozřejmě začneme být aktivní hned poté, co odezní koronavirová hrozba a těšíme se na vaši hojnou účast nejen jako návštěvníci, ale i jako pořadatelé.

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Eternia Smíchov

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com