Kids and Heroes

Mara Jade / Cumulonimbus / The Hops Party

Mara Jade / Cumulonimbus / The Hops Party

Datum

03/03/2018

Čas události

20:30 - 23:55

Místo události

Azyl Pivní bar

Město

Liberec

Stát

Česká republika

Název

Mara Jade / Cumulonimbus / The Hops Party

Info

Jako headliner se představí Rakovnická kapela Mara Jade mísící mathcore s post-rockem, která přiveze svojí čerstvou desku vydanou na labelu Happy Mutant s názvem „Na zlomený srdce vedeš“https://marajade.bandcamp.com/album/na-zlomen-srdce-vede ).

V roli supportu otevře večer místní hostitelská kapela Cumulonimbus, která v okleštěné tříčlenné sestavě nahrála a momentálně postupně odkrývá své připravované EP s názvem Carefree.

Emo – hardcore s vlivem punku, grunge a ve starší tvorbě také post – rocku. Nejnovější singly jsou k poslechu společně s video vizuály na youtube ( Skrze zástupyhttps://www.youtube.com/watch?v=v5hnaR3A3iI , Disturbing luxuryhttps://www.youtube.com/watch?v=bpa9UbBNYP0 )
Večer uzavře východočeské duo kytara + bicí které si říká The Hops Party. Hutné stonerové kytarové riffy tu a tam protkávají bluesové vyhrávky a noisové pazvuky. Texty jsou o pivu, surfování, pěstování chilli a dalších radostech života.
Kapela v loňském roce dokončila EP s příhodným názvem „Eurolagersceptic“ https://thehopsparty.bandcamp.com/album/eurolagersceptic-ep ).Info:
Datum: 3. 3. 2018
Začátek: cca 20:30
Místo: Pivní bar Azyl, Liberec
Facebook: https://www.facebook.com/events/800804353442983/

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Azyl Pivní bar

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com