Kids and Heroes

Lvmen & Tomáš Palucha & Nikander

Datum

29/01/2018

Čas události

20:00 - 23:30

Místo události

Kabinet Múz

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

Lvmen & Tomáš Palucha & Nikander

Info

LVMEN
Málokteré české kapele náleží nadužívaný výraz „kultovní“ tolik, jako právěLvmen. Základní stavební kámen české post-HC scény a jedna z nejvýraznějších undergroundových skupin posledních 20 let, která magickou silou připoutala tisíce srdcí po celé Evropě, zahraje v Kabinetu Múz koncert v rámci středoevropského turné ke své páté desce „Mitgefangen, Mitgehangen“. Na vlastní kůži tak můžete zažít jejich zničující set, kdy se jednoduché a syrové kytarové riffy přořezávají temnou, ale zároveň mystickou atmosférou, umocněnou útržky z filmů a speciálními projekcemi. Legenda pokračuje.
https://lvmen.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=qRd0hebOhqo

TOMÁŠ PALUCHA
Tomáš Palucha je skupina Libora Paluchy a Jana Tomáše (někomu známých z HC kapel jako Repelent SS, Kovadlina, Thema Eleven nebo Mother) a doplněných o další členy – tentokrát o Regála, bubeníka Priessnitz, Kovadliny a dalších, a Tomáše Vondru stojícího za pražskými kapelami Orient a Lavra. Kapela teď dokončuje své druhé LP, následovníka desky Guru, kterou Radio Wave označilo za nejlepší české album roku 2016. Hudba TP je sice postavena na rockových základech, ambientní plochy a proměnlivá struktura skladeb i kapely ale dává jejich hudbě meditativní charakter. TP vás z bezpečí převezou přes řeku na druhý břeh – do světa, ve kterém posléze zavládnou LVMEN.
https://tomaspalucha.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=RAu-rjOdi7g

NIKANDER
Večer otevřou brněnští NIKANDER, pojmenovaní podle filmového (ne)hrdiny Akiho Kaurismäkiho. I jejich hudba svou tísnivou atmosférou, bezvýchodností i tvrdostí připomíná podmínky, ve kterých jsou postavy Kaurismäkiho filmů nuceni živořit. Během své poměrně krátké existence se z Nikander stala jedna z předních sludge/doom kapel u nás. Svými hutnými riffy nesoucími nadzemský řev zpěvačky Jany doprovázeli již poslední brněnský koncert Lvmen – pro tento večer budou ideálním chybějícím třetím bodem pomyslného trojúhelníku.
https://nikander.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=c21HkCJvA-0

předprodej 220,- / na místě 260,-

předprodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/10986-lvmen-palucha-nikander

Více info: http://theshullins.blogspot.cz/

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Kabinet Múz

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com