Kids and Heroes

Insania

Datum

05/10/2018

Čas události

20:00 - 23:30

Místo události

Mersey klub

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

Insania

Info

INSANIA SE VRACÍ DO MERSEY, kde se v 90. letech podruhé narodila. Mersey je legendární místo a kapela na tomhle vzpomínkovém retrovečírku probudí duchy 90. let! Zjevte se tu s námi!

INSANIA pokračuje v úspěšném SPAM tour k aktuálnímu albu „Na počátku byl spam“ a pro brněnskou zastávku si pánové vybrali klub Mersey.

INSANIA je kultem na tuzemské alternativní scéně. Za dobu svého působení m.j. třikrát převzala Cenu Anděl. Řada ocenění pochází také z rockově zaměřené ankety Břitva včetně zařazení skupiny do „Galerie legend“.

VSTUPENKY:

GOOUT: https://goout.net/cs/listky/insania/vprc/

SMSTICKET: https://www.smsticket.cz/vstupenky/13090-insania

TICKET-ART: https://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty-domaci-interpret-/insania-14956/

Legenda alternativní scény hraje svůj osobitý crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory a samply. Skupina INSANIA, která dodnes kolísá na pomezí hardcore a metalu, nasadila od samého počátku ve své tvorbě zběsilé tempo. Po několika koncertech a po vydání dema „Possessed by Insania“ v roce 1988 srazila kapelu v rozletu k zemi brněnská StB, která v satanisticky laděných textech spatřovala výzvu k odboji proti systému. Insania se stáhla do podzemí a dále působila pod maskovacím názvem SKIMMED, pod nímž roku 1990 vydává LP „New Insanity“, jednu z prvních nezávislých desek v tehdejším Československu. V roce 1992 zakládající člen Poly obnovuje Insanii v novém složení s bubeníkem BlackDrumem, zvolňují tempo a vydávají se hudebně do temnějších vod, ovlivněni v té době přírodní mystikou a J.R.R. Tolkienem.

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Mersey klub

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com