Kids and Heroes

Dirty Rudolph and his Inglorious Rock’n’Roll Mates

Datum

17/01/2019

Čas události

20:00 - 23:30

Místo události

Klub Joe

Město

Praha 1

Stát

Česká republika

Název

Dirty Rudolph and his Inglorious Rock’n’Roll Mates

Info

War Pigs od Black Sabbath ve swingové úpravě. Zní to šíleně? My tuhle aranž dokonce nahráli, poslali ji Sabbathům a ti nám dali zelenou k jejímu publikování. Takže jsme neváhali, natočili k ní klip a v lednu ho poprvé promítneme v Klubu Joe. Pojďte s námi být u toho! Kromě klipu se můžete těšit taky na celý Rudolfí koncert, tedy na pořádnou nálož dalších bláznivých aranží, do jakých se jinak málokdo pustí.

17.1. v Klubu Joe na Náměstí republiky. Budeme začínat přesně ve 20:00, tak přijďte včas!

Dejte nám písničku a my ji zahrajeme jako swing! Pokud máte rádi retro taneční muziku a baví vás nové, nápadité aranže známých písní, připravte si taneční boty, motýlky a taky volné páteční dopoledne. Dirty Rudolph and his Inglorious Rock’n’roll Mates, to jsou dvě trumpety, klarinet, elvisovský baryton, dívčí soprán jako z disneyovských pohádek, a obrovská smršť energie při živých vystoupeních.

Klub Joe najdete přímo v centru Prahy na Náměstí republiky, se vstupem z pasáže OC Kotva. Parádní interiér, otvírací střecha a dlouholetá tradice, během které se v klubu vystřídaly nejrůznější velká jména české kulturní scény budou těmi nejlepšími kulisami ke křtu prvního klipu Dirty Rudolpha.

Dobrovolné vstupné se bude vybírat přímo na místě. Klub je otevřený od 18:00 a vaří se v něm, pokud se bojíte, že by na vás nevyšlo místo, můžete si před koncertem zajít na večeři.

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Klub Joe

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com