Kids and Heroes

Cidre Punk Fest

Cidre Punk Fest

Datum

13/07/2019

Čas události

15:00

Místo události

Moštárna Újezd

Město

Chanovice

Stát

Česká republika

Název

Cidre Punk Fest

Info

Na druhém ročníku zahrají:
STAGEWAR (thrash ‚n roll, Německo – Frankfurt n. M.)
http://stagewar.de/?lang=en
Těšte se na nekompromisní thrashovou jízdu! Kluci z Frankfurtu právě ve studiu finišují další album, těšte se na thrash’n’rollové riffy okořeněné punkem, old-choolem či hardcorem. Chci vidět pořádný circle pit a mlácení hlav! :)
PVA (punk rock, Plzeň)
https://bandzone.cz/pva
Dnes už legendární punkrocková kapela se za svou dobu své existence také nevyhla pauzám a personálním změnám, ale to nic nemění na tom, že to Majklovi a spol. stále skvěle hraje. Přijďte se přesvědčit a zavzpomínat na songy ze studiovek Prasata Vyšší Autority či Poruchy Vitální Aktivity!
RETROPROTEST (hardcore punk, Prachatice)
https://bandzone.cz/_80584
Kritická situace, Telex, Davová psychóza, F.P.B., H.N.F., Šanov. Cover/tribute/revival projekt hrající československé hity punku a hardcore z 80. a 90. let. Old Punks Never Die!
TŘETÍ STUPEŇ TORTURY (hardcore punk, Praha)
https://bandzone.cz/tretistupentortury
Rychlý a energický punkrock říznutý hardcorem vás zvedne ze židlí a nakopne do zadku! TST se na scéně pohybuje přes 10 let a jejich posledním počinem je (zřejmě už vyprodaný) split vinyl s kapelou ThANX.
AUTONOÉ (hardcore punk, České Budějovice)
https://bandzone.cz/autonoe
Melodický hardcore punk, při jehož poslechu se mi vybaví legendární Kritická Situace. Loni vydali sedmipalec a dle jedné recenze je toto ep “jednou z nejlepších a nejpřirozeněji znějících tuzemských hardcore punk nahrávek, jakou jsem slyšel za posledních několik let”.
MOREK (alternativní rock, Blatná)
Nová nadějná kapela z města Blatná s frontmanem Vojtou (můžete znát z kapely Křečový žíly) koncem minulého rok pokřtila své první album Bestie.
ZACHOVEJTE PANIKU (big beat/punk, Praha)
https://bandzone.cz/_103647
Párty rozjede big beat punková kapela z ženským zpěvem!
afterparty:
SKÁČKO (dnb, Praha)
https://www.facebook.com/DJSKACKO/
http://www.drumbassterds.cz/crew-contact/#contact-description
A komu to bude málo a bude chtít dále trsat, toho určitě potěší člen pražské dnb crew Drumbassterds.cz. V jeho setech uslyšíš spíš temnější skladby s basovou linkou, starší i novější neurofunk, jump up a v neposlední řadě klasický jungle, dnb 90. let. Nebrání se také drum and bassu s prvky reggae, ovšem občas zabrousí i do vokálovek s tanečním nábojem.
Dále se můžete těšit na lokální cidre Divoké jablko, pivko, spoustu jídla i pro vegany, stanovou vesničku – takže stany či alespoň spacák sebou!
150 Kč, děti do 15 let zdarma

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Moštárna Újezd

  • Źádné události v daném umístění
  • WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com