Kids and Heroes

Buskers fest 2017

Datum

19/06/2017 - 23/06/2017

Čas události

Celý den

Místo události

České Budějovice

Město

České Budějovice

Stát

Česká republika

Název

Buskers fest 2017

Info

Buskers fest 2017 – Mezinárodní festival pouličního umění
5 dní / 10 scén

19. — 23. června v centru Českých Budějovic
vstup dobrovolný (do klobouku přímo umělcům)

PROGRAM:

Pondělí

Náměstí Přemysla Otakara II.
17:00 – 17:30 Gus Ring – Music / SWE
17:30 – 18:00 Bowl of Dust – Music / USA
18:00 – 18:30 Chabela Poderosa – Street show / A
18:30 – 19:30 Cristian Manuk – Music / Chile
19:30 – 20:00 Tsubasa Watanabe – Diabolo&Circus / JAP
20:00 – 20:30 Mimi – Performing Art / JAP
20:30 – 21:00 Performer Monk – Street circus / JAP

Zlatý most
17:30 – 18:00 Tanchi – Tanec / CZ
18:00 – 18:30 Fuera de Orbita – vzdušná akrobacie / ARG
18:30 – 19:00 Tomík a Ráďa – Music / CZ

Široko
18:30 – 21:30 – Busking Free Jam
Barbora Plachá
Dominik Pokorný
Petr Hubík
Adam Pokorný

Úterý

Zlatý most
16:00 – 19:00 Bude Cirkus – vzdušná akrobacie / CZ
19:00 – 19:30 Chabela Poderosa – Street show / A
19:30 – 20:00 Performer Monk – Street circus / JAP
20:00 – 20:30 Fuera de Orbita – vzdušná akrobacie / ARG
20:30 – 21:00 Mimi – Performing Art / JAP

Lannovka
16:00 – 17:00 La Sirena Theoni – Living statue / GR
17:00 – 18:00 Láďa Latka Trio – Music / CZ
18:00 – 18:30 Paolo Garbanzo – Žonglér / USA
18:30 – 19:00 Gus Ring – Music / SWE
19:00 – 19:30 Bowl of Dust – Music / USA
19:30 – 20:00 Cristian Manuk – Music / Chile
20:00 – 20:30 Petr Petrlík – Music / CZ
20:30 – 21:00 Kamil Houška – Music / CZ

Černá věž
15:00 – 16:00 Tribal Fusion Lucie Slaninová, Radim Duda Stickman, portrétistka – CZ
16:00 – 16:30 Thaalavattam – Music / IND
16:30 – 17:30 Mašlovačka – Divadlo pro děti / CZ
17:30 – 18:00 Gus Ring – Music / SW
18:00 – 18:30 Tsubasa Watanabe – Diabolo&Circus / JAP
18:30 – 19:00 Humungus – Music / CZ
19:00 – 19:30 Petra Göbelová – Music / CZ
19:30 – 20:00 Paolo Garbanzo – Žonglér / USA
20:00 – 21:00 DS Zropuch – Divadlo / CZ

Klášterní zahrada
10:00 – 10:30 ZŠ a MŠ Waldorfská ČB – Divadlo / CZ

Středa

Náměstí Přemysla Otakara II.
16:00 – 17:00 Tribal Fusion Lucie Slaninová, Radim Duda Stickman, portrétistka – CZ
17:00 – 18:00 La Sirena Theoni – Living statue / GR
18:00 – 19:00 Cristian Manuk – Music / Chile
20:00 – 20:30 Performer Monk – Street circus / Jap
20:30 – 21:00 Mimi – Performing Art / JAP

Černá věž
14:30 – 15:00 Téměř divadelní společnost – divadlo pro děti / CZ
15:30 – 16:00 Téměř divadelní společnost – divadlo pro děti / CZ
16:30 – 17:00 Téměř divadelní společnost – divadlo pro děti / CZ
17:30 – 18:00 Téměř divadelní společnost – divadlo pro děti / CZ

Lannovka
16:00 – 17:00 Krantofel Combo – Music / CZ
17:00 – 17:30 Matyáš Cahák – Music / CZ
17:30 – 18:30 Thaalavattam – Music / Indie
18:30 – 19:00 Šrája – Music / CZ
19:00 – 20:00 ONI – Music / CZ

Zátkovo nábřeží
18:00 – 19:00 Bowl of Dust – Music / USA
19:00 – 19:30 Chabela Poderosa – Street show / A
19:30 – 20:00 Tsubasa Watanabe – Diabolo&Circus / JAP
20:00 – 20:30 Fuera de Orbita – Street circus / ARG

Čtvrtek

Plachanda Open – Sousedská slavnost v Plachého ulici
14:00 – 15:00 Bowl of Dust – Music / USA
15:00 – 15:30 Bez vady divadlo
15:30 – 16:00 Fuera de Orbita – Street circus / ARG
16:00 – 17:00 The Funkers – Music / CZ
17:00 – 17:30 Mimi – Performing Art / JAP
17:30 – 18:00 Chabela Poderosa – Street show / A
18:00 – 19:00 Never Been 2 Jamaica – Music / CZ
19:00 – 19:30 Tsubasa Watanabe – Diabolo&Circus / JAP
19:30 – 20:00 Performer Monk – Street circus / Jap
20:00 – 22:00 Cristian Manuk – Multiinstrumentalist / Chile

Doprovodný program:
Prezentace místních obchodníků
Magic machine – mikromagie
Divadlo Studna – Úzasný svět her
Cetare – ukázky tance
Ohňová show
pouliční muzikanti
posezení přímo na ulici
Dobroty k pití i k snědku
… a další

Na Sadech
16:00 – 18:00 Literární stage

Náměstí Přemysla Otakara II.
18:00 – 19:30 Jihočeský univerzitní orchestr

Pátek

Sokolský ostrov – Open Air Festival

Hlavní stage
16:30 – 17:30 The Dark Blue Elephants – Music / CZ
18:00 – 19:00 Moritz Schulz – Music / CZ
19:30 – 21:00 Lenka Dusilova & Baromantika – Music / CZ
21:30 – 22:30 Sunflower Caravan – Music / CZ
23:00 – 00:00 Žlutý Fijalky – Music / CZ

Busking stage
14:00 – 16:00 DJ Antonín Padrta – Music / CZ
16:00 – 16:30 Cristian Manuk – Music / Chile
17:30 – 18:00 Šrája – Music / CZ
19:00 – 19:30 Bowl of Dust – Music / USA
21:00 – 21:30 Funkasin Street Band – Music / IT
22:30 – 23:00 Cetare – ohňová show

Doprovodný program po celý den
Divadlo Studna – Úžasný svět her
Bazárek Odlož veteš
venkovní restaurace Bouda
venkovní Čajírna & Kafírna
Chill out zóna
venkovní výstava obrazů
Graffiti workshop
…a další

Mapa scén:http://buskersfestbudejovic.wixsite.com/buskersfest2017/mapa

Umělci:
http://buskersfestbudejovic.wixsite.com/buskersfest2017/umelci

www.buskersfest.cz

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v České Budějovice

  • Źádné události v daném umístění
  • Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone