Kids and Heroes

Benefiční koncert pro V. kolonu

Datum

26/01/2019

Čas události

19:00 - 22:00

Místo události

Café Na půl cesty

Město

Praha

Stát

Česká republika

Název

Benefiční koncert pro V. kolonu

Info

Kavárna V. kolona v roce 2019 oslaví úctyhodných 20 let, tak jsme se rozhodli trochu se rozšoupnout a na první narozeninovou párty pozvat pořádnej egg-punk i pěkný, kultivovaný folk. Tenhle koncert je první ze série výročních akcí, které budou v průběhu roku následovat; chystají se přednášky pro veřejnost, koncerty i diskuze na téma duševního zdraví.
Kavárna V. kolona již 20 let vytváří prostor pro lidi s duševním onemocněním, kteří se v rámci pracovní rehabilitace snaží získat dovednosti a návyky, které by jim později měli pomoct na volném trhu práce. Krom tréninkového programu je zde také prostor pro výstavy a koncerty, a protože se jedná o neziskový, nízkoprahový prostor, vstupné musí být vždy dobrovolné. Veškerý výtěžek z této benefice proto půjde na jakýsi pomyslný „kulturní budget“ V. kolony.
Na koncertě bude krom alkoholu a spoustu milých lidí také benefiční vege jídlo. Vzhledem k zákazu prodeje alkoholu v areálu PN Bohnice a k častým problémům s místní ochrankou jsme se akci rozhodli přesunout do spřízněného podniku Café Na Půl cesty.
Děkujeme za pomoc a podporu!! Na benefici zahrají:
Substance // Našlapaná petelice z Houstonu. Čekej škaredý hardcore v tempu poga
Vile Spirit // Anglická omladina z quality control. Noise punk jak břitva.
Vole // Punk jak hajzl. Nová deska brzy na Stoned To Death Records.
Sour Bitch // punk rock moderního střihu, dívčí drápy, tentorkrát akusticky, nechte se překvapit.
Severní Nástupiště // Nejromantičtější a nejposlouchatelnější věc tohohle večer. Ze stejdže se udělá táborák, ke kterému si všichni sednem a budeme zpívat. Veď mě lásko, koleje, vlak..

 

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Café Na půl cesty

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com