Kids and Heroes

Adam Bomb (USA), Blue Movie (USA), Liquid Jesus

Datum

25/04/2019

Čas události

19:00 - 23:00

Místo události

Mersey klub

Město

Brno

Stát

Česká republika

Název

Adam Bomb (USA), Blue Movie (USA), Liquid Jesus

Info

ADAM BOMB (USA)
Po pěti letech se do Brna vrací Adam Bomb – legendární kytarista s bohatou minulostí. V roce 1982 byl jedním z adeptů na zastoupení Ace Frehleyho v KISS, takže si s nimi zahrál tři songy, aby nakonec dostal přednost Vinnie Vincent. Následně byl spolubydlícím Izzyho Stradlina (GN’R) a členem Guns N‘ Roses se nestal jen proto, že se tehdy kapela bála, vzhledem ke kvalitám, že je odmítne. Až Tommy Thayer (současný kytarista KISS) jej přesvědčil, aby se vydal na sólovou dráhu. V roce 1984 už vydává pod jménem Adam Bomb první desku Fatal Attraction. V tehdejší sestavě kapely působili rovněž členové kapel Billy Idol a Aerosmith. Od té doby Adam Bomb odehrál tisíce koncertů a na svém kontě má do dnešního dne jedenáct řadových desek a spolupráci s takovými osobnostmi, jako jsou John Paul Jones (Led Zeppelin), Cliff Williams (AC/DC), Johnny Thunders, nebo Michael Monroe (Hanoi Rocks).

https://www.facebook.com/adambomb2020/
https://adambomb.bigcartel.com/

LIQUID JESUS (Brno)
Jako domácí support se představí Liquid Jesus. Tato kapela pomalu ale jistě začala formovat v květnu 2015. V následujícím roce již začli koncertovat a nahráli své první EP ‚Time Machine‘ obsahující 3 skladby. Od té doby si stihli zahrát jako support kapel Get Dead (USA), Johnny Firebird (GER), Nowherebound (USA), Michale Graves (ex-MISFITS), UK SUBS (UK) nebo ex-člena legendárních W.A.S.P. Chrise Holmese.

https://www.facebook.com/LiquidJesusCzechBand/
https://bandzone.cz/liquidjesus

SPECIAL GUEST: BLUE MOVIE (USA)
V roli speciálního hosta se pro tento večer představí formace Blue Movie z New Yorku. Kapela, která se rozhodla sbalit si na jaře kufry a podniknout cestu do Evropy, aby se přidala k několika zastávkám během turné Adama Bomba, Brno nevyjímaje.

https://www.bluemoviemusic.com/home

Mapa

nahrávám mapu....

Nadcházející události v Mersey klub

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com