Kids and Heroes
Klubovna a Fatjfest spojují síly, připravují dvojici koncertů
Marek Hadr 18/03/2019 Pozvánky

Jak Fajtfest, tak Klubovna patří na domácí hudební scéně mezi ověřená a známá jména. A i přestože pocházejí každé z trochu jiného soudku, tentokrát se spojila a táhnou za jeden provaz. Nejen svým fanouškům totiž tahle dvojice přináší dva květnové koncerty.

Koncerty proběhnou 10. a 11. května. První zastávka akce pojmenované KlubovnaFajtFest Night bude na brněnské Melodce. Den poté se celá party přesune do Prahy do Rock Café. Oba večery mají podobný line-up, ovšem se zajímavými obměnami.

Brněnský program vyplní nedocenění Unaffected Evolution, kteří se po pauze vrací na pódia. Dále partycorová jednička v oboru a v Brně domácí, Denoi, s jejichž muzikou snadno na parketu prošoupete podrážky. Z Olomouce přijedou klubovní oblíbenci Sunset Trail, kapela, kterou si s sebou na tour vzali třeba Caliban. A třešní na dortu budou Skywalker, kapela, která vládne nejen u nás, ale po celé Evropě a právem si mohou v rámci žánru stoupat na domácí i evropské stupně vítězů.

A co Praha? Z Brna se tam spolu s Klubovnou a Fajtfest crew přesunou Denoi i Sunset Trail. Novinkou oproti předchozímu dni bude loňské překvapení domácí scény Glad For Today, energii nabití mladíci, kteří jsou připraveni to roztočit. Dokazuje to i jejich loňské EP Ready for a show. Z jiného žánrového soudku navštíví akci raper Čajkovski, neokoukaná persona český rapový scény. A podobně jako v Brně zazáří Skywalker, rozsvítí Prahu znovuzrození Rattle Bucket. Kapela, která se na jeden večer vrátí z hudebního důchodu a mezi lidi pod pódiem skrze muziku rozdají své poslední síly. Tohle už znovu zažít nepůjde.

Vstup na oba večery je za 250 Kč, více info o každé z akcí najdete na facebookových událostech (Brno / Praha).

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com