Kids and Heroes
Kids&Heroes Session ovládnou Unholy Preachers a Bombs From Heaven
Redakce 25/05/2013 Pozvánky
Blíží se první úterý v měsíci a s ním Kids and Heroes Session, tentokrát pod taktovkou hned dvou kapel – The Unholy Preachers a Bombs From Heaven. Doražte si 4. června poslechnout speciální akustickou show, nebo nalaďte vlny www.streetculture.cz.

4. 6. 2013 – StreetCulture, Štítného 30, Žižkov (tram Lipanská)
Start 19:30 – vstupné 80 Kč

THE UNHOLY PREACHERS – Kazatelé jsou našláplej, syrovej a špinavej pražskej punk/rock’n’roll, kterej je ovlivněn kapelama jako Turbonegro, Hellacopters, Black Flag a mnohými dalšími. Za tříletou existenci stihli obrazit kluby po celý Evropě, vloni vpustili do světa skvělou desku Troublemakers a se španělkama si to už taky párkrát vyzkoušeli!

BOMBS FROM HEAVEN – Bomby padaj z nebe v Brně již třetím rokem a teď je budete mít možnost poprvý spatřit akusticky v Praze! Přímočaře, melodicky a zpěvně znějící punk/rock’n’roll stavící na základech kapel jako Rancid, U.S. Bombs či Dropkick Murphys. I oni vloni vydali super desku We Call The World a koncertují ve všech evropských končinách!

Po koncertě se samozřejmě naplní i studio a z žižkovskýho StreetCulture éteru uslyšíte novinky a moudra z táborů obou kapel!

VSTUPENKY: POZOR!!!

Jelikož kapacita StreetCulture je omezená, bude probíhat systém internetové rezervace na jména. To znamená, že když napíšete mail na kidsandheroes@streetculture.cz, dostenete se mezi vyvolené! Když přijdete „na blind“, je možná i taková situace, že se třeba už nevejdete. Vstupné je 80 Kč a jde na podporu kapel a běhu rádia.

Pro více info se přidejte na fb: www.facebook.com/events/519844341408021.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com