Kids and Heroes
Kids and Heroes vrací po letní pauze punk do éteru StreetCulture
Michaela Klocová 13/09/2013 Program K&H Radio Show

Léto nám pomalu dává sbohem, ale protože všechno má svá pozitiva, i my pro vás máme dobrou zprávu – po letní pauze se vrací Kids and Heroes radio show na StreetCulture!

Startujeme v úterý 17. září po 19. hodině, kdy JirkaK vyzpovídá nepřehlédnutelnou osobnost rock’n‘rollové scény Rafana, kterého můžete znát jako šéfa obchodu s oblečením Lucky Hazzard, tatéra, banjistu The Moonshine Howlers či kontrabasistu Queens of Everything, Bad Tones, Carlos and his Coyotes a ze spousty dalších projektů, na které ve studiu jistojistě přijde řeč. Sluší se, aby hosta s takovým záběrem doplnila pestrá dávka muziky, tak se kromě našeho oblíbeného punku těšte na porci kvalitního country, rock’n’rollu, rockabilly, psychobilly, zkrátka cokoliv, na co bude zrovna nálada.

Na své si přijdou i fans tvrdších odnoží punku, jako každé čtvrté úterý v měsíci obsadí i 24. září studio Helmut s přehlídkou toho nejlepšího, co se za poslední dobu urodilo na poli hardcore, streetpunku a Oi! Společnost mu u mikrofonu bude tentokrát dělat Čezi z žižkovské hardcorepunk úderky Demarche. Ta se v současné době po 13 letech aktivního hraní nachází ve stavu hibernace, ale kdo ví, třeba už je na obzoru nějaký reunion, tak buďte ve střehu.

Říjen pak začneme akustickým večírkem Kids and Heroes Session, ve které se představí pražská punkrocková parta Just For Being. Kapela, která se minulý rok zapsala do širšího povědomí kladně přijímaným EP Mistake In The Rules, hraje sice teprve od roku 2009, ale zkušeností má na rozdávání – jejich loňská tour po Evropě čítala celkem 16 koncertů a projeli během ní sedm různých zemí. Ani v akustických koncertech nejsou nováčci, na jejich unplugged show v Mighty Baru vzpomíná Praha dodnes, tak to pojďme zopakovat!

17. 09. – Kids and Heroes Radio Show s JirkouK a Rafanem (fb event)

24. 09. – Kids and Heroes Radio Show s Helmutem a Čezim (ex-Demarche)

01. 10. – Kids and Heroes Session s Just For Being, dobrovolné vstupné (fb event)

08. 10. – Kids and Heroes Radio Show s Martinem Suicidem

Premiéry laďte po 19. hodině, reprízy v pátek po 23. a v sobotu po 14. hodině.

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com