Kids and Heroes
Kids and Heroes Radio Show ovládnou pánové z SPS a N.V.Ú.
Kráťa 15/03/2013 Program K&H Radio Show

Ve StreetCulture bude opět živo! Začátek tentokrát obstará JirkaK se svými oblíbenými šlágry, hudebními novinkami z české i zahraniční scény + uslyšíte i upoutávku na blížící se akci, kterou byste neměli propásnout! Poté už nastoupí hosté – baskytarista kapely S.P.S. Skleník a frontman N.V.Ú. Štěpán.

Se Skleníkem si budeme povídat o aktuálním turné a vlastně vůbec o letošním kulatém 25. výročíS.P.S. a nejen to! Nebyli bychom to samozřejmě my, kdybychom neprobrali i nějaké ty špeky!

V druhé půlce pořadu se na kus řeči zastaví další host a to z kapely, která brázdí pódia ještě o jeden rok navíc a už nás jednou navštívil v loňském sprnu. Jasně, díl se Štěpánem z N.V.Ú. měl velký ohlas a protože čirou náhodou v úterý probíhá ve StreetCulture i veřejná videoprojekce dokumentu N.V.Ú. – 25 let punku bez přestávky, který Štěpán osobně i uvádí, byla by škoda si ho nevzít vedle do studia a neprobrat, co se od minulého léta změnilo!

Takže úterý je jasná volba, pardálové! Sečteno podtrženo – Skleník, Štěpán, veřejná videoprojekce dokumentu N.V.Ú. a nesmím zapomenout ani na pořad Tighten Up, který jde hned po nás a hostem bude Buqi. To všechno stojí za osobní návštěvu, ne? Doražte do StreetCulture na pivko! Štítného 30, nebo případně laďte váš internetový přijímač!

Premiéra 19. 3. – 19:00 – Kids And Heroes Radio Show, Let’s Go, uvádí JirkaK!

Reprízy pátek 23h a sobota 14h.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com