Kids and Heroes
Kids and Heroes obsadí s Thalidomide, Nežfaleš a Hipstery pražský klub Buben
Redakce 22/05/2014 Pozvánky

Děti a hrdinové prý protěžují kapely, které kovanému pankáčovi nic neříkají. Jak to vlastně je, se můžeš přijít přesvědčit do pražského klubu Buben (Myslíkova 8), kde v pátek 30. května odstartuje večírek pod taktovkou Kids and Heroes.com. Redaktoři tu budou pouštět svoje oblíbené pecky a diktovat afterparty, která zakončí unplugged koncerty Hipsterů a Nežfaleš, plus Thalidomide už v plný palbě.

Jak se nakopávají zadky, předvedou Thalidomide. To, že hrají již pěknou řádku let, se očividně nijak nepodepsalo na objemu energie, který s jejich nástupem na pódium vyvře. Neskutečné nasazení, angažované (i když líp by sedělo „nejsou to nevšímaví ignoranti“) pozadí zhmotněné v inteligentních textech a přímost, která boří veškeré bariéry mezi pódiem a publikem, a která klidně může hardcorové běsnění zastavit a proměnit koncert v debatu s návštěvníky.

Nežfaleš asi není třeba obšírně představovat. Punkrock, který má styl, písně plné ujetých holek a kamarádů z podsvětí. Určitě se dostane i na nový split s SPS, kde si neodpustili kritiku společnosti, tentokrát však ve speciálním akustickém setu. Posledně hráli Nežfaleš na Žižkovské noci neplánovaný drum and voice set, když vypadly pojistky, a zvládli to s pomocí fanoušků skvěle.

Posledními do party jsou Hipsteři se svým ubrečeným, leč stále dost provokativním folkem. Jejich vystoupení sedí spíš k pouličnímu hraní, nicméně v krátkém setu určitě předvedou, jak zní David Koller, kterému někdo šlape na koule, nebo zaskočí posluchače kombinací The Replacements a Násilníkova rapu.

Line-up:

19:00 – Hipsteři
20:00 – Nežfaleš
21:00 – Thalidomide

Doporučený vstup: 77 – 82 Kč

Pro aktuální info se přidejte na fb událost.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com