Kids and Heroes
Kevin Seconds a Steve Soto zapijí Čarodějnice v pražském Crossu
Danny 25/03/2016 Pozvánky

Mighty Cross Sounds Open Air, tentokrát na Čarodějnice! Mocným rozhodčím bude počasí, ale věříme, že si vychutnáme pozdně odpolední happening za soumraku jarního slunce… V případě nepřízně drnkáme v kavárně!

Kevin Seconds je americký písničkář, kavárník a moderátor vlastní rozhlasové show, kterou zpravidla vysílá z dodávky odněkud z cest. Kevin Seconds je tu také odjakživa. Jeho kapela 7 Seconds definovala žánr a inspirovala tisíce dalších děcek k založení vlastních kapel a projektů. 7 Seconds jsou na turné prakticky pořád a Kevin ještě častěji. V Praze vymění elektrickou show za akustickou a přidá odkaz na dávné i moderní skládání songů o prašných amerických cestách, nekonečných horizontech a splývajících obzorech.

Steve Soto je hudebník, který prošel tělesy Agent Orange a The Adolescents. V době, kdy se rozpadli The Adolescents, založili v Los Angeles spolu s Frankem Agnewem kapelu Legal Weapon. Od té doby se The Adolescents několikrát dali znovu dohromady, znovu končili, listí ze stromů opadávalo a znovu se zelenalo, v řece uteklo spousta vody, Steve spoluzakládal Manic Hispanic, nějaké pletky měl i s Derekem O´Brianem ze zcela zapomenutých Social Distortion a zkrátka dobře pomáhal dmýchat oheň v té malé kalifornské punkové vesnici, za což mu patří dík a naše účast na jeho vystoupení!

Jako třetí úkaz sobotních Čarodějnic se představí portlandští My Life In Black And White. Také oni dlouho koketovali s folkem a Americanou dokud jim ve zkušebně nezavedli elektrický proud a od té doby hrají punk rock. Poté, co několikrát projeli Státy, přijíždějí do Evropy se svojí čtvrtou desku, vydanou tentokrát u Gunner Records!

Kdo: Kevin Seconds, Steve Soto, My Life In Black And White
Kdy: 30.4.2016, 18:00
Kde: Cross Club Praha – Holešovice
Vstup: zdarma

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com