Kids and Heroes
Kanadští hardcore punks No Problem míří do Brna na jediný koncert v ČR
Marek Hadrbolec 06/04/2019 Pozvánky

Tam, kde se do sebe vlévá zvuk raného kanadského punku a primitivní sound amerického hc z osmdesátek. Přesně na tomto místě povstali před devíti lety Kanaďané No Problem, kapela, která kolem sebe vytvořila svět zmítající se v těžkotonážních riffech a neutichající ponuré frustraci. A přesně tenhle zvuk už potřetí rozezní Brno, 2. května v Kabinetu Múz.

Tvorba kapely má sílu, která vás vyhodí do vzduchu, doslova. Brno je mimochodem jedinou zastávkou kapely v ČR, takže kdo prošvihne, bude mít Problem.

Kanadský punk doplní další zahraniční kapela. Z Rožnova totiž přijedou punk’n’rolloví divočáci Innoxia Corpora, a ačkoliv bystřejší z vás určitě zaregistrovali, že Rožnov není tak úplně za hranicemi, nedá se zapřít, že zvuk rožnovských kapel je tak osobitý, že si alespoň v tomto ohledu vlastní hranice zaslouží. Okolí má jakousi osobitou atmosféru, kterou hudba kapel, jako jsou Innoxia Corpora, nevyhnutelně načichává. Přijďte se přesvědčit, jak ten odér chutná, kapela se do Brna vrací po delší odmlce a přiveze svou DIY vydanou nahrávku Hrubé domácí štěstí.

Předprodej nehledej, lístky jsou k dostání jen na místě. Aspoň se po frontě budete víc těšit na muziku!

Foto: farrah skeiky

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com