Kids and Heroes
Kalifornští Zig Zags vezou na Sedmičku svůj garážový hardcore punk
Danny 19/09/2015 Pozvánky

Zig Zags jsou tři outsideři z Los Angeles, který smíchali old school hardcore/punk se špinavým garage rockem a špetkou pravěkýho metalu. Výsledkem je přímočará jízda postavená na pár akordech, která nebere zajatce.

Zig Zags vznikli v roce 2010. Své jméno si dali podle nejlevnějších tenisek, který měli bubeník a kytarista na sobě zrovna ve chvíli, kdy se o společném projektu poprvé bavili. Za pět let Zig Zags vydali bezpočet sedmipalců (například s kámošema The Shrine) a taky velkou desku, kterou produkoval všudypřítomnej všeuměl Ty Segall. V textech tenhle trojlístek opěvuje jen skejtování a trailer trash komunitu a obecně život na okraji společnosti, kde platí jen zákony ulice.

Jestli mate rádi starý Black Flag, Angry Samoans nebo třeba Fuzz (zase ten Ty Segall!) a Misfits, Zig Zags vás trefí přímo do srdce. Tohle bude na Sedmičce stoprocentní mejdan! Support obstará pražský garage rock Starshaped.

ZIG ZAGS (garage/hc punk, USA)

support: STARSHAPED (no guitar solos, CZ)

19. října 2015, Klub 007, Praha

Vstupné: 200,-

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com