Kids and Heroes
Kalifornští Time Again jsou po propuštění frontmana z vězení zpět na scéně
Danny 30/06/2015 Novinky, Zahraniční

Po dlouhé době o sobě dávají vědět kalifornští Time Again. Kapela, která vznikla v roce 2005, po celém Los Angeles rozlepila svoje samolepky a domluvila desítky koncertů, aniž by se jedinkrát sešla ve zkušebně, šla k ledu v roce 2010 po třech řadových deskách. Jejich cestu na vrchol jistojistě nakopl singl The Stories Are True, ve kterém hostoval Tim Armstrong z Rancid.

Jenže všechno se s koncem dekády začalo kazit, frontman Daniel Dart šel na pár let do vězení za únos a kytarista Kris Idol (který mimo jiné hrál i v Chelsea Arms a Trashed Idols) bohužel v roce 2011 spáchal sebevraždu.

Nyní se ale Time Again vracejí na scénu. S novým line-upem, ale s požehnáním původního kytaristy Elijaha, který působí jako misionář v Jižní Koreji. Na letošní rok chystají desku s názvem May The Bridges We’ve Burned Light The Way.

Time Again v roce 2007 zavítali na strahovskou Sedmičku. Kdo tam byl, určitě si vzpomene na pozdní příjezd kapely a zhruba třicetiminutový set, překračující policejní hodinu. Pod článkem se můžete podívat na videoklip k písničce Lines Are Faded ze sedm let staré desky Darker Days, který až dosud nikdy nebyl zveřejněn. A aby toho nebylo málo, chystáme pro vás unikátní rozhovor s Danielem Dartem.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com