Kids and Heroes
Kalifornští Get Dead se zastaví v pražském Crossu, předskočí jim Bad Taste
Danny 23/06/2017 Pozvánky

Někdy se říká, že ukázaná platí a je víc než tisíc slov. Tohle splňují sanfranciští Get Dead více než stoprocentně. Většina lidí, která je shlédla na evropském tour k albu Bad News a speciálně ta, která si pustila desku s předstihem, musela být značně zaskočená. A to nejen z prdele nakopávající show i ze spontánnosti a autentičnosti. Deska Bad News od začátku do konce dává nahlédnout do temných zákrut duší celé kapely a jde na krev i na žluč. Balady, americana, Kerouac, žvára, propocený prostěradla a pěsti do zdi. Ale není to moc punk rock. Ten je až v živém provedení, ale dá se říct, že škatulka je jen francouzská berlička.

Tentokrát Get Dead přivezou do pražského Crossu stále aktuální desku Honesty Lives Elsewhere, která vyšla před rokem u Fat Wrack Chords.

V roli předkapely zazáří Prago/Brno naděje Bad Taste s novým matrem i džískou. Koncert začíná netradičně až po 22 hodině po venkovním koncertu rappera V518, ale pro mimopražské nebo nepařiče je tu zpráva, že do půlnoci by metro mohli stihnout.

25.7.2017
Cross Club Praha, Plynární 23, Metro Nádraží Holešovice
start 22:00

www.tchichimania.cz
www.crossclub.cz

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com