Kids and Heroes
Kalifornští Get Dead se vrátí na Strahov, budou grilovat s Zsa Zsa Gabors z Rakouska
Danny 26/03/2018 Pozvánky

Punk-rockový kvintet z Bay Area, USA, Get Dead je znovu na tour a opět i se zastávkou v Praze. Hurikán z pekel, desperáti povstanuvší z prachu cest, vyděděnci od rodin a taky prima parta na odpolední pivko a grilovačku tvojí kočky. Nespoutaná pětice se 4. května vrátí tam, kde v Praze začínala – na strahovskou Sedmičku, kde hráli pro 15 platících a bar byl stejně vypitej jak lák z vokurky. Tentokrát vás bude minimálně desetkrát víc, všichni to víme! A pokud to vyjde, přivezou s sebou Get Dead i reedici svého eponymního EP z roku 2010, které vyjde poprvé v historii i na vinylu.

Jako support vystoupí Zsa Zsa Gabors z Rakouska. Mají basáka ze Skeptic Eleptic a drive jak Pandur na cvičení NATO. Začínáme v 18:00 před klubem, kde bude probíhat venkovní grilování a končíme až nad ránem!

4. 5. 2018 18:00
Klub 007 Strahov
Chaloupeckého 7, Praha 6

 

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com