Kids and Heroes
Kalifornským noise punkerům Retox vychází v reedici debut
Danny 11/03/2014 Novinky, Zahraniční

Retox, uřvaná banda ze stáje Epitaph Records, se vloni vyznamenala fantastickou deskou s názvem YPLL. Zpěvák Justin Pearson, známý třeba z podivínské party The Locust nebo All Leather, se do tohohle projektu opřel s razancí sobě vlastní a udělal z Retox perlu současného San Diega.

Není divu, že se ozývají i kultovní Three One G Records s reedicí jejich nesehnatelného debutového sedmipalce. Ten bude k dostání v limitovaném počtu koncem letošního března na červeném vinylu a s novým masteringem, který obstaral Brent Asbury. Sedm minut, osm songů včetně pecky Piss Elegant!

 

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com