Kids and Heroes
Kalifornským hc punx Monster Squad vychází v reedici deska u obnovených Voltage
Danny 26/08/2015 Novinky, Zahraniční

Voltage records z Brna oprášili jedenáct let vyprodanou desku kalifornských Monster Squad Strenght Through Pain. Tahle nahrávka na hranici hardcore / street punku původně vyšla na Charged records, byla ale poměrně rychle pryč. Monster Squad nikdy nebyla parta těch klišovitých opilých street punx, ale vždy z nich sálal sympatický nihilismus, agresivita a nadsázka. Kdo měl štěstí je vidět na živo, tak ví, o čem je řeč. Kdo ne, může mrknout na jejich DVD Death or Glory z roku 2005, kde je zachycen jeden z jejich zabijáckých setů.

Album vychází v reedici ve dvou barevných variantách. 250 ks na červeném vinylu s černými cákanci a 250 ks na žlutém vinylu s červenými cákanci. Oproti původnímu presu je mírně upravena i grafika. Nový web Voltage records je v těchto dnech ve vývoji, objednat si desku můžete přes e-mail voltagerecords.europe@gmail.com nebo facebook.

MS

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com