Kids and Heroes
Kalifornská goth punková banda Neon Kross frontmana Rezurex má nový klip
Danny 25/11/2018 Novinky, Zahraniční

Inspirace Billy Idolem, Sisters Of Mercy nebo The Damned  – nejen to se odráží v osmdesátkovém goth-post-punkovém zvuku kalifornských Neon Kross.

Stejně tak, jako v případě Deep Eynde, i stále aktuálních Rezurex, se jedná o zářný příklad talentu Daniela DeLeona. Neon Kross vloni vydali album Darkness Falls, na kterém najdete i čerstvou klipovku Bewitched a nově se dostali pod křídla Batcave Records.

Mimochodem, všichni fanoušci Rezurex se můžou přichystat na 24. března 2019, kdy DeLeonovo psychobilly zahraje po boku Nekromantix v pražském Futuru.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com